Dr. Mario se letos v létě vrací na Android a iOS

Doktor je v…nebo alespoň bude později v tomto roce. Nintendo dnes ráno oznámilo, že plánuje uvést jednu ze svých prvních logických her, Dr. Mario, na mobilní platformy letos v létě.

Dr. Mario debutoval na původní konzoli NES před téměř třiceti lety s vítěznou kombinací TetrisStylová hratelnost, náhodná nebezpečí na deskách puzzle a fantastická 8bitová hudba. Série zaznamenala v průběhu let několik oživení, zejména na Nintendo 64, Wii a 3DS. Dr. Mario World bude název nové mobilní hry.

Telefony jsou zvláště vhodné pro logické hry díky snadnému dotykovému ovládání a krátkým herním relacím: Ozdobený drahokamy a Candy Crush demonstrovat přirozenou synergii platformy. Stejně jako většina úspěšných mobilních her bude Nintendo nabízet hru zdarma s nákupy v aplikaci pro power-upy.

Dr. Mario World je vyvíjen společně s mobilním vydavatelem LINE a připojuje se ke stávajícím franšízám Nintendo Super Mario Run,Ohnivý znak,a Přechod zvířat na mobilu. Mezi další nadcházející mobilní hry Nintendo patří Prohlídka Mario Kart (očekává se koncem tohoto roku) a nový Legenda o Zeldě titul.

Zdroj: Nintendo

Leave a Comment