Elon Musk nemá v Údolí místo, často spí v domě Larryho Pagea

ZElectrek:

larrypage_wide-c26591d4ae77c239b07642f82203b575c1288629-s6-c10

Elon Musk, ačkoliv je generálním ředitelem společnosti se sídlem v Silicon Valley, se často ocitne bez místa na spaní, když je mimo svůj domov v Los Angeles za 17 milionů dolarů. Podle prohlášení generálního ředitele společnosti Google Larryho Page, které dostal Ashlee Vance za svou nadcházející knihu o generálním řediteli Tesly, je Musk „druh bezdomovce“ a někdy přespává u Pageova domu, když je ve městě.

“Je to takový bezdomovec, což je podle mě docela legrační,” řekl generální ředitel Google Larry Page. “Poslal e-mail a řekl: “Nevím, kde se dnes večer ubytovat.” Můžu přijít?'”

Larry Page mu však „zatím nedal klíč nebo tak něco“ pro svůj dům o rozloze 8 000 čtverečních stop a šesti ložnicemi v Palo Alto. Vlastní dalších 6 000 čtverečních stop ekologické sídlo na stejném pozemku. Ale možná to nebude trvat dlouho, nebude to dávat smysl, že se Musk možná soustředí spíše na budování svého obchodního vztahu s Googlem. Není to tak, že by si nemohl dovolit spát v pěkném hotelu.

The Washington Post dát dohromady některé další pozoruhodné citáty z knihy.

Google

Mějte přehled o novinkách z centrály Google. Buďte první, kdo se dozví o plánech pro Android, Google Plus, Google Apps a další!

Larry Page

Kupte si PixelbookKupte si Chromecast

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment