Excite Go od Toshiby za 110 USD přináší KitKat šetřivým milovníkům tabletů

Trh levných tabletů právě získal od společnosti Toshiba uchazeče o 110 dolarů a její nabídka není ani z poloviny špatná. Společnost dnes oznámila Excite Go, 7palcový panel s displejem 1 024 x 600, čtyřjádrovým procesorem Intel Atom, až 16 GB úložného prostoru a Androidem 4.4 KitKat. I když tyto specifikace nemusí srazit vaše ponožky, jsou poměrně velkorysé ve srovnání s nejnovějším cenově dostupným tabletem HP, který se dodává za podobnou požadovanou cenu.

Možná je to znamení doby, kdy společnosti, které jsou známé svými notebooky, zkoušejí štěstí v cenově dostupném prostoru pro tablety. Toshiba ani HP zatím nedokázaly mít na tento rostoucí trh zásadní vliv, pochybujeme však, že pastflops zastaví obě společnosti v pokusu. I když Excite Go nemusí být prvním základním tabletem, který to udělá správně, je alespoň dodáván s nejnovější verzí Androidu, což je něco, co většina low-endtabletů hned po vybalení nedělá.

Toshiba Excite Go je sedmipalcový tablet se systémem Android 4.4, který nabízí komplexní a spolehlivý zážitek z tabletu za zlomek ceny, od pouhých 109,99 USD za doporučenou cenu. (Foto: Business Wire)

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

tablety

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment