Exkluzivně: Fotoaparát Google Pixel 3 přináší AI „Top Shot“, „Photobooth“ jako Google Clips, další

Zatímco Pixel 3 a Pixel 3 XL důkladně unikly, Made by Google opakovaně škádlil, že je toho „vědět víc“. Vzhledem k tomu, že hardware byl plně popsán v „prvních pohledech“ a dokonce „recenzích“, ponechává softwarové funkce, které jsou často ve vývoji, až do poslední sekundy před oznámením.

Nyní, méně než 24 hodin před událostí 9. října, můžeme exkluzivně popsat několik nadcházejících funkcí AI pro fotoaparát Google Pixel 3, včetně „Top Shot“, „Photobooth“, „Super res zoom“ a dalších.

V konceptu je to podobné tomu, jak Motion Photos nahrávají video před a po záběru. Top Shot je selektivnější a pracuje na výběru nejlepších záběrů pomocí strojového učení na zařízení. Mezi faktory, které AI Google bere v úvahu, patří úsměvy, otevřené oči a to, zda se subjekty dívají do fotoaparátu.

3-kamera-pixel-3 2-fotoaparát-3 5-pixelů-3 1-pixel fotoaparátu-3

Funkce Top Shot je sice méně intenzivní než video, ale podniká kroky k úspoře úložiště zařízení.Konkrétně snižuje rozlišení nedůležitých částí obrazu s kvalitou přibližně sníženou na 3 megapixely. Klíčové části fotografie však zůstávají ve vyšší kvalitě.

Až bude aplikace fotoaparátu k dispozici, nabídne pilulku s návrhy „Smart Capture“. Mezitím mohou uživatelé přejetím prstem nahoru na fotografii zobrazit „chytré snímky“.

Jak jsme již uvedli, duální fotoaparáty na Pixel 3 slouží k pořizování lepších selfie. Aby tomu pomohla, funkce „Photobooth“ automaticky vyhledá nejlepší snímky a pořídí snímky.

Podobně jako u Google Clipsclips mohou uživatelé někam posadit svůj telefon, zatímco nový režim funguje tak, aby automaticky pořídil ty nejlepší snímky. Photobooth hledá nejlepší záběry v závislosti na aktuálním objektu.

Umělá inteligence Google se opět využívá k pořízení snímku, když se lidé usmívají, vyplazují jazyk, dělají legrační obličeje nebo mrkají, přičemž Photobooth uchovává alternativy, ze kterých si uživatelé mohou vybrat. Hledá také, když se všichni lidé dívají do kamery a usmívají se.

Mezitím další exkluzivní funkce Pixel 3 se nazývá „Super res zoom“. Osoba obeznámená s touto záležitostí označila tuto funkci za „podobně jako AI-zoom“.

I když si nejsme úplně jisti podrobnostmi těchto funkcí, minulý rok se Google Brain pustil do vytváření algoritmu, který pracuje na vytváření umělých detailů při přiblížení fotografie velmi blízko. Ve srovnání s hranatým obrázkem se AI snaží vytvořit lépe viditelný obrázek. Oznámeno na začátku roku 2017 a mohlo by se to týkat funkce „Super res zoom“ exkluzivně pro Pixel 3.

Několik úniků zjistilo, že Google Pixel 3 má jednu širokoúhlou přední kameru. To bude použito k zachycení více na standardní selfie. Domníváme se, že Google zvažoval marketing této funkce jako „Super selfie“, jak jsme již dříve uvedli, ale tato značka se zjevně nestala konečnou.

Když uživatelé zaměřují snímek, automatické ostření bude pracovat na sledování objektů, které jsou v pohledu, namísto toho, aby uživatelé museli zaostřovat ručně klepnutím. Podle našeho zdroje se jedná o exkluzivní funkci pro Pixel 3.

Aplikace fotoaparátu Google Pixel 3 Aplikace fotoaparátu Google Pixel 3

Jak můžete vidět výše, dřívější sestavení aplikace Fotoaparát Google dříve uniklo a odhalilo přepracování, které uživatelům umožňuje snadno přepínat režimy přejetím těsně nad tlačítkem spouště.

Mezi další funkce, které se letos vracejí, patří retušování obličeje, ačkoli Pixel 3 kromě úplného deaktivace těží z možností „Soft“ a „Normal“. Mezi další funkce, které se vracejí, patří Motion Photos, zpomalená videa, panoramata a samolepky AR.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL je větší ze dvou vlajkových lodí společnosti Google pro rok 2018.

Google Pixel 3

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment