F-Stop Gallery je funkčně nejlepší aplikace Galerie pro Android

F-Stop je v současnosti jednou z nejlepších galerijních aplikací dostupných pro Android. Podívejte se na naši hloubkovou recenzi.

Od té doby, co byl oblíbený fanoušek Quickpic prodán známé čínské adwarové společnosti, byla na některých našich zařízeních do očí bijící díra pro výměnu. Aplikaci jsem poprvé objevil, když to bývala jednoduchá a lehká náhrada za aplikaci galerie akcií, což bylo na hovno. Od té doby, co byl Quickpic prodán, postihl osud, který se očekával. Kromě toho, že je lehký a jednoduchý, má Quickpic velmi potřebnou funkci, kterou jsem překvapen, že je těžké najít v aplikacích pro galerie. To je schopnost přesouvat fotografie mezi složkami přímo v aplikaci galerie. Naštěstí jsem našel jinou aplikaci, která to umí a je tou náhradou za Quickpic, kterou jsme všichni hledali. F-stop Gallery je funkčně možná nejlepší aplikace Galerie pro Android právě teď, kterou nevlastní adwarová firma.

Galerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-Stop

Rozhraní je velmi podobné Quickpic檚 a ve chvíli, kdy otevřete aplikaci, zobrazí se vám dva sloupce složek obsahujících obrázky. Ty lze třídit podle názvu, data úpravy nebo počtu mediálních souborů. Zobrazení můžete změnit klepnutím na ikonu mřížky na panelu akcí. Dostupné možnosti jsou zobrazení mřížky, zobrazení seznamu, rozšířené zobrazení seznamu, velké náhledy (výchozí).

Viz také:4 nejlepší bezplatné aplikace pro správu fotografií pro Android

Můžete vidět skryté složky pomocí třítečkové nabídky, aktualizovat knihovnu médií nebo vytvořit novou složku přímo v aplikaci. Přes tuto nabídku lze také přistupovat k nastavení aplikace, ale nachází se také v šuplíku boční nabídky úplně dole. Rozhraní je ve výchozím nastavení poměrně jednoduché, ale docela přizpůsobitelné hned od začátku. Nastavení aplikace skrývá ještě další možnosti přizpůsobení.

Galerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-Stop

Pokud vám jemnost názvu již neposkytla představu o funkčnosti, nevím, co bude. Může být rychlý přehled toho, co všechno umí?

Jak jsem již řekl dříve, F-Stop Gallery je náhradou Quickpic a na rozdíl od některých náhrad nepřichází tato s žádnými kompromisy. Má všechny funkce a funkce Quickpic. Obrázky můžete kopírovat nebo přesouvat z jedné složky do jiné existující složky nebo vytvořit novou, aniž byste museli opustit aplikaci. Pokud jste tuto funkci nikdy nepoužili, nevíte, jak usnadňuje organizování fotografií. Vytváření alb a to vše pomocí fotek Google je dobré a v pořádku. Přesouvání obrázků do skutečných složek je něco jiného. Pravděpodobně proto, že složky fungují ve všech aplikacích a OS, zatímco alba jsou omezena na fotky Google. Ne že by F-stop nemělo své vlastní album.

Související aplikace:Dokonale uspořádejte své fotografie pomocí Slideboxu

To je zde také jen špička ledovce. Vaše obrázky jsou také uspořádány pomocí značek, míst, hodnocení a oblíbených položek. Složky lze také nastavit jako chráněné, ke kterým pak lze přistupovat pouze s heslem, které již máte nastavené. Klepnutím na Videa ze šuplíku boční nabídky zobrazíte všechna svá videa, která lze také přesouvat. Ty však nejsou z nějakého důvodu uspořádány ve složkách, jako jsou obrázky, takže musíte vidět podrobnosti o cestě, abyste zjistili, do které složky určité video patří.

K dispozici je také podpora pro prohlížení obrázků uložených v cloudu pomocí Dropboxu a Disku Google. Uživatelé mohou také vytvářet záložky pro snadný přístup, ale bezplatná verze umožňuje pouze dvě záložky. Zde pouze škrábeme na povrchu a to je zřejmé, když se dostanete na stránku nastavení aplikací. F-Stop Gallery má tolik funkcí, že mluvit o nich by pravděpodobně zabralo den. Nejlepší bude, když si je vyzkoušíte na vlastní kůži. Protože pokud ho ještě neprodáváte, zbytek funkcí pravděpodobně nevylepší případ.

Galerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-StopGalerie F-Stop

Kromě obrovské sady funkcí souvisejících s médii má F-Stop Gallery také některé funkce, které se jí týkají. Tyto možnosti přizpůsobení nazýváme, a pokud máte Android, je docela velká šance, že si je zamilujete. Mimo jiné si můžete vybrat mezi světlými a tmavými motivy, změnit barvu motivu a barvy zvýraznění a změnit velikost mřížky.

Nenechte si ujít:5 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií pro Android

F-Stop Gallery je nejlepší galerijní aplikace pro Android, kterou můžete právě teď najít. Tedy pokud nejste fanouškem fotek Google.

Sdílení obrazovky v Samsungu

Leave a Comment