Filmy Warner Bros nebudou mít premiéru na HBO Max v roce 2022

Warner Bros

Loni v prosinci vydala společnost Warner Bros šokující oznámení – každý film, který uvede v roce 2021, bude mít premiéru na HBO Max a v kinech.ten samý den. Ale nyní je společnost připravena potvrdit, že se věci vrátí k normálu v roce 2022. No, skoro – Regal dostane nějaké exkluzivity na čas.

Opravdu by nemělo být tak šokující vidět, že se Warner Bros nejprve vrátí do kin a jako druhé okno vydají streamování a DVD. To je formát, který vybudoval filmový průmysl. Někteří však možná doufali v další rok souběžných debutů, zejména s ohledem na vysokou cenu předplatného HBO Max 15 dolarů měsíčně. Debut nových filmů ve stejný den je přesvědčivým prodejním argumentem.

Ale zatímco v roce 2021 budou filmy spuštěny ve streamovací službě a kinech současně (pouze pro HBO Max dočasně ztratí film o 30 dní později), rok 2022 to ukončí. Jason Kilar (CEO Warner Bros) v rozhovoru pro Recode řekl: „Myslím, že je velmi fér říci, že velký, víš, řekněme velký DC film… je velmi fér říci, že by šlo nejprve výhradně do kin a pak jděte někam, jako je HBO Max, až to bude v kinech.“

Ale obratem se Regal dostane k prvním filmům Warner Bros v roce 2022. To znamená, žeBatmanpremiéry v březnu příštího roku, budete se muset dívat v divadle Regal nebo počkat až 45 dní, než zasáhne vaše oblíbené místo.

Je to smutná zpráva, pokud jste raději sledovali nejnovější film z pohodlných pohovek u vás doma. Ale všechno dobré musí jednou skončit.

přes Recode

Leave a Comment