Filtr Google Lens Homework má matematický řešitel krok za krokem

Posledních několik týdnů jsme sledovali matematický řešitel pro vizuální vyhledávací nástroj Google. Dnes byl filtr „Domácí úkol“ Google Lens oficiálně podrobný a pokrývá více než jen rovnice.

Po klepnutí na tlačítko snímání Google Lens zvýrazní všechny zobrazené rovnice nebo otázky. Výběrem jedné se zobrazí list s možnostmi kopírování textu, odeslání do počítače přes Chrome nebo úpravy matematické rovnice.

Karta „Kroky k řešení“ nabízí několik možností: Přehled, Řešení pomocí kvadratického vzorce, Řešení faktoringem. Uživatelům se pak zobrazí podrobný rozpis a odpověď.

Když ukazujete na vědeckou otázku, filtr Google Lens Homework může zobrazit karty znalostního panelu s grafikou a vysvětlením základního konceptu. Jsou zde také informace o dalších klíčových pojmech a podobných problémech. Google říká, že tyto funkce „pomáhají zlepšit porozumění a porozumění základním tématům“.

Tito průvodci se také objeví ve Vyhledávání, zatímco Android, iOS a mobilní web zobrazí 3D obsah související s téměř 100 koncepty STEM napříč biologií a chemií.

Řešení problémů s objektivem je také k dispozici ve speciální aplikaci Socratic, která je určena pro studenty středních a vysokých škol, a využívá ji. Google zakoupil aplikaci loni v srpnu a znovu ji spustil v únoru.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment