Fotky Google na Pixelu: Které výhody jsou stále k dispozici?

Fotky Google končí svou výhodu bezplatného neomezeného úložiště počínaje 1. červnem 2021. Po léta to byl obrovský prodejní argument pro službu, která si pochopitelně mnozí přáli, aby si ji mohli ponechat. Dobrou zprávou však je, že majitelé Google Pixel budou mít stále nárok na několik výhod pro Fotky. Pojďme to rozebrat.

Google se již dlouho snaží vylepšovat své různé služby na telefonech Pixel a ve skutečnosti by to nemělo být žádným překvapením. Fotky Google byly obrovským prodejním místem, zejména u první generace zařízení Pixel, s neomezeným úložištěm v plné kvalitě pro život. Následná vydání tuto nabídku zmenšila, ale každý dosavadní Pixel si stále zachovává příslib, že žádné jiné zařízení nemá neomezené úložiště na celý život.

Zde je to, co každá generace Pixelů stále nabízí, a to i se změnami úložiště Google.

Plně kvalitní zálohy na celý život

Google Pixel XL

Původní telefon Pixel má nejlepší nabídku, pokud jde o úložiště. Agresivita Google, aby se tento telefon stal hitem, vyústil v příslib neomezeného úložiště v původní kvalitě nebo životnosti. To znamená, že dokud se telefon zapne, můžete zálohovat jakékoli obrázky nebo videa v plném rozlišení, aniž byste museli platit desetník za úložiště.

Ta dohoda samozřejmě nevyhrála skutečně trvat věčně. Softwarová podpora skončila před více než dvěma lety a nakonec se hardware původních telefonů Pixel rozdá. Mezitím však původní Pixel a Pixel XL stále mají opravdu dobré fotoaparáty, které usnadňují zachycení vzpomínek bez obav o potřebné úložiště.

Neomezený 楽Úspora úložiště橖/strong>

Pixel 2 xl recenze Fotoaparátu Google

Druhá generace Pixelu od Googlu přinesla příslib neomezeného zálohování v originální kvalitě, ale na rozdíl od prequelu tato výhoda přišla s časovým limitem. V lednu 2021 skončily zálohy původní kvality pro řadu Pixel 2.

Do budoucna si však Pixel 2 a Pixel 2 XL zachovají neomezené zálohy 淪torage Saver. To bude komprimovat obrázky, ale úložiště bude neomezené, dokud telefon nezemře.

Plná kvalita do roku 2022, poté 楽storage Saver

Fotoaparát google pixel 3 xl

Pokud vlastníte Pixel 3 nebo Pixel 3 XL, oba telefony budou mít podobnou výhodu jako Pixel 2. Zálohy v plné kvalitě jsou skutečně nabízeny s neomezeným úložištěm, ale pouze po určitou dobu. Tato nabídka, jak bylo dříve oznámeno, končí 31. ledna 2022. Po tomto datu se všechny zálohy v plné kvalitě započítávají do úložiště vašeho účtu.

Stejně jako každý jiný dosud vydaný Pixel si však Pixel 3 a Pixel 3 XL ponechají neomezené zálohy 淪torage Saver po dobu životnosti obou telefonů. Dokud to bude fungovat, budou komprimované zálohy zcela zdarma.

Neomezený 楽Úspora úložiště橖/strong>

Nárazy fotoaparátu Pixel 4 a Pixel 5

Pro většina z telefonů Google je jedinou výhodou bezplatného úložiště neomezené zálohování komprimovaných fotografií. Přejmenovaná vrstva 淪torage Saver nabízí zálohy v rozlišení až 16 MP s kompresí, která snižuje celkovou velikost obrazu. Obecně tyto fotografie při komprimaci klesnou na pouhých 1–2 MB.

Google nabízí tuto úroveň úložiště zdarma na zařízeních Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 4a, Pixel 4a 5G a Pixel 5. Nabídka je aktivní po celou dobu životnosti zařízení. Jakékoli zálohy v původní kvalitě z těchto zařízení se však započítávají do kvóty úložiště vašeho účtu.

Palčivou otázkou nyní je, jak budou budoucí Pixely ovlivněny, pokud jde o úložiště. Neomezené úložiště, a to i s nižší kvalitou, je velkou výhodou a může skutečně prodávat zařízení.

Bohužel to nevypadá, že Google má v úmyslu v tom pokračovat. V listopadu 2020 Google potvrdil, že budoucí telefony Pixel nezískají neomezené úložiště pro více publikací. Takže, jakkoli to může být smutné, budoucí Pixely budou na stejné úrovni jako všichni ostatní, pokud jde o úložiště ve Fotkách Google. Ano, měli byste očekávat, že se tyto zásady budou vztahovat na Pixel 5a a Pixel 6.

Leave a Comment