Funkce dálkového sledování Hulu vhodná pro karanténu je nyní dostupná všude

Hulu

Již v květnu Hulu začal testovat funkci Watch Party, která vám umožní sledovat stejný film nebo televizní pořad s ostatními, aniž byste byli ve stejné místnosti. Je to podobné funkci, kterou zavedly Plex, Movies Anywhere a Sling. Nyní to společnost nabízí všem. A na rozdíl od testovacího období tuto funkci získáte bez ohledu na to, zda jste na úrovni s podporou reklam nebo bez reklam.

Bohužel, Hulu’s Watch Party je stále omezena na prohlížeč. Ve většině případů to znamená, že budete muset otevřít Hulu na svém notebooku nebo počítači a streamovat jej prostřednictvím technologie, jako je Chromecast nebo AirPlay, abyste jej mohli přehrát na televizoru.

Na druhou stranu: na rozdíl od některých nástrojů pro společné sledování umožňuje Hulu každému uživateli ve skupině ovládat přehrávání videa. Klepnutím na pauzu neovlivníte zdroj ostatních, ale pokud nakonec zaostanete, můžete jednoduše stisknout „klikněte a dohnat“ a synchronizovat se se zbytkem skupiny.

Budete moci pozvat až osm přátel nebo rodiny s vestavěnou podporou pro textový chat, což ji staví před většinu společností nabízejících tuto funkci. Stojí za zmínku, že Hulu říká, že funkce večírku je k dispozici pro „tisíce titulů“ v jeho knihovně, což naznačuje, že ne každý jednotlivý film nebo televizní pořad bude fungovat.

Nástroje Watch-together byly velmi důležitým nástrojem v době, kdy většina z nás zůstává doma. Doufejme, že Hulu v budoucnu přidá podporu v aplikacích.

Zdroj: Hulu přes Engadget

Leave a Comment