Funkce testování rychlosti Nest Wifi se zavádí pro chytré displeje

Přesně před měsícem jsme informovali o funkci testu rychlosti vyvíjené pro Nest Hub a Nest Hub Max. Podle příspěvku na Redditu na r/googlehome si jeden uživatel všiml, že se tato funkce objevila poté, co přidal svou první generaci zařízení Google Wifi do nové aplikace Home.

Testy rychlosti jsou jasné a jednoduché a fungují přesně tak, jak jsme předpokládali. Uživatel Reddit u/PhilStation říká, že možnost spravovat svou síť se objevila na Nest Hub po továrním resetování bodu Google Wifi a jeho přidání do vylepšeného domácího klienta pro Android a iOS, který byl uveden tento týden. Zde se můžete naučit, jak to udělat. Po migraci sítě budete moci najít test rychlosti Nest Wifi na horním panelu spolu s dalšími zkratkami a zařízeními s asistentem.

Spuštění kontroly připojení je poměrně jednoduché. Klepnutím na tlačítko 淩un speed test uděláte přesně to a o několik okamžiků později získáte rychlost nahrávání a stahování, jak je hlášeno zařízeními Google nebo Nest Wifi. Nehlásí latenci sítě/ping. Hub pak ohodnotí vaši rychlost pomocí 渘ot tak skvělý, 渁 málo pomalý, 渙k, 済dobrý, 減retty svižný, 渂lenivý rychlý nebo 渓ohromně rychlý. Nejsme si jisti, jaké rychlosti sítě vedou k jakému hodnocení.

Když jsme minulý měsíc informovali o nalezení této funkce, neudělali jsme připojení k Nest Wifi tak, jak to bylo, i když nyní to dává smysl. Kromě testů rychlosti Nest Wifi mohou chytré displeje nyní zobrazit heslo vaší síti pro hosty.

Hlášení rychlostí přímo z přístupového bodu, nikoli ze zařízení Hub, eliminuje problémy, jako je rušení a mrtvé zóny, a poskytuje uživateli nejlepší představu o rychlosti jejich sítě. Při odstraňování problémů se sítí však tato funkce také nebude fungovat. Doporučujeme spustit aplikaci pro test rychlosti z mobilního zařízení, abyste zjistili slabá místa v pokrytí sítě.

Spisovatel/výzkumník při provádění webového výzkumu. Tipy: [email protected]

Leave a Comment