G Suite pro neziskové organizace získává novou značku Google Workspace

Po rebrandingu hlavního produktu v říjnu následoval Google Workspace for Education letos v únoru. G Suite pro neziskové organizace je nyní Google Workspace pro neziskové organizace s klíčovými aplikacemi pro zvýšení produktivity, které jsou k dispozici zdarma.

Zlevněná cesta upgradu Workspace for Nonprofits od Googlu začíná s Business Standard na 3 $ za uživatele/měsíc, což je 75 % sleva ze standardní ceny. Mezi pozoruhodné přírůstky patří relace Meet pro 150 účastníků, které lze nahrávat, a 2 TB úložiště na Disku na účet.

Další je Business Plus s 5,04 dolary na uživatele/měsíc (72% sleva) s eDiscovery a uchováváním, videohovory s 250 lidmi a 5 TB úložiště. A konečně, Enterprise má více než 70% slevu s neomezeným úložištěm a interním živým přenosem pro Meet.

Úroveň bezplatného vstupu a dva placené upgrady mají limit 2 000 uživatelů, bez minimálního nebo maximálního limitu pro zlevněné Enterprise plány. Úplné podrobnosti jsou k dispozici zde.

Google dnes sdělil, že jeho nástroje pro neziskové organizace používá více než 375 000 organizací ve více než 60 zemích.

Google Workspace

Google pro neziskové organizace

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment