Galaxy W22 je drahý Fold 3 společnosti Samsung pro Čínu

Vlajková loď společnosti Samsung skládací zařízení není levné zařízení, ale jak ceny každým rokem klesají, stává se o něco životaschopnějším pro více lidí. V Číně však Samsung prodává speciální verzi Fold 3 nazvanou 淕alaxy W22, která je dodávána s hodně vyšší cenovka.

Galaxy W22 je nyní k dispozici pro předobjednávku v Číně s většinou stejným hardwarem jako Galaxy Z Fold 3. Má stejný trojitý fotoaparát a displeje, ale je dodáván v elegantním barevném provedení, které má 減orcelánové černé šasi vyrobené částečně z keramiky. a má nápadný zlatý pant.

Zbytek telefonu je v podstatě stejný, přičemž v tomto balíčku se prodává maximální úroveň 512 GB/16 GB. W22 také podporuje skutečný slot pro dvě SIM karty, spíše než jednu SIM kartu s eSIM, kterou získávají jiné regiony. Nakonec je tu několik vylepšení v uživatelském rozhraní One, které odpovídá estetice tohoto luxusního zařízení.

Navzdory minimálním hardwarovým rozdílům je Galaxy W22 podstatně dražší než Fold 3 a stojí 16 999 CNY. To je zhruba ekvivalentní 2 600 USD, tedy téměř o 1 000 USD více, než za kolik se Fold 3 prodává v USA. Je pravda, že to není pro základní Fold 3, ale Samsung stále požaduje za toto nové zařízení seriózní prémii.

Za tuto dodatečnou cenu však W22 přichází s trochu více v krabici. K dispozici je nabíječka pro jednoho spolu se speciální edicí pera S Pen a speciální verzí pouzdra na pero Samsung® S Pen. Doufejme, že to druhé je lepší než to, co se prodává jinde.

Leave a Comment