Gigabitová služba „Google Fiber Webpass“ přichází do Austinu

Google Fiber koupil Webpass v roce 2016 vzhledem k dosavadním výsledkům posledně jmenovaného poskytovatele internetových služeb s bezdrátovým připojením typu point-to-point a rychlým zavedením. Od té doby obě společnosti působí samostatně a v různých městech. Obě sesterské společnosti nyní spojují své úsilí s „Google Fiber Webpass“ v Austinu.

Věděli jsme, že jejich bezdrátový přístup typu point-to-point – který poskytuje rychlost internetu až 1 koncert bez nutnosti velkých stavebních prací – by přidal k naší sadě nástrojů pro nasazení výkonný nástroj a umožnil nám dodávat rychlý internet do bytů a bytových domů rychleji než kdy jsme mohli předtím.

Austin je dnes nejnovější web, i když Google Fiber funguje ve městě Texas od konce roku 2014. Podle Google Fiber, který je ve skutečnosti pod divizí Alphabet Access, „je to poprvé, co přinášíme to nejlepší z obou Google Fiber a Webpass společně ve stejném městě.“

webpass-austin Google-Fiber-Webpass-austin

V praxi se může k gigabitu přihlásit více zákazníků v Austinu, přičemž ISP začíná v centru města a přidává nové budovy do své sítě „co nejrychleji“.

Kombinovaná nabídka je známá jako „Google Fiber Webpass“, přičemž druhý ISP získává nové logo v Google Sans. Mezitím je tato nabídka ve stávajících městech stále známá jako „Webpass from Google Fiber“.

Služba Google Fiber „doručená Webpassem“ v Austinu stojí 70 $ měsíčně s „rychlou a bezplatnou instalací“ a bez smluv. Je to stejná cena jako Fiber 1000, ale Google nabízí také tarif 100 Mpbs a TV.

Google Fiber

Google Fiber Webpass

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment