Google bez

Kromě odhalení Material You minulý měsíc Google na I/O 2021 podrobně popsal, jak je „GS Text“ novým písmem společnosti a začíná se objevovat ve více aplikacích první strany. Google Sans Text je nyní používán aplikací Telefon v systému Android.

rozšířit celý příběh

Google bez Příběhy 19. května

Na relaci „What檚 new in Material Design“ dnes ráno Google sdělil, že jeho aplikace začínají používat Google Sans Text. Už jsme to viděli v některých produktech, ale společnost na I/O 2021 písmo lépe popsala.

rozšířit celý příběh

Google bez Příběhy 30. března

Gboard často spouští A/B testy nových funkcí, motivů a dalších vylepšení a zdá se, že tento týden bude spuštěn další. Někteří uživatelé Gboard na Androidu hlásí návrat písma Google Sans poté, co se poprvé objevilo v loňském roce.

Google bez Příběhy 7. února 2019

Před více než rokem Google přesunul do Obchodu Play několik aplikací, které usnadňují aktualizaci základních částí Android TV. Nyní vidíme, že jsou dobře využívány, protože na Android TV byla zavedena čerstvá aktualizace, která dává domovské obrazovce nový vyleštěný vzhled.

rozšířit celý příběh

Google bez Příběhy 24. července 2018

Google pomalu přepracovává své nespočetné produkty s novým svěžím vzhledem nazvaným Google Material Theme. Jedním kusem tohoto designového jazyka je jeho písmo, jmenovitě Google Sans, o kterém nám společnost na I/O řekla, že je to velikostně optimalizovaná verze Product Sans, písma, které používá pro své logo.

Nyní se zdá, že Google Sans nepřekvapivě přichází na Chrome OS.

Google bez Příběhy 13. června 2018

Material Theme společnosti Google se pomalu vkrádá do všech koutů produktů společnosti a to částečně pokračuje i dnes, kdy Google testuje své písmo „Google Sans“ ve Vyhledávání na mobilu.

rozšířit celý příběh

Google bez Příběhy 9. května 2018

Během posledních několika týdnů jsme hodně mluvili o Google Sans, zejména v našich spekulacích o takzvaném „Material Design 2“. Objevuje se ve zdrojovém kódu mnoha nejnovějších aktualizací webových stránek Google a také v mnoha aplikacích využívajících to, o čem nyní víme, že je nový materiálový motiv společnosti Google.

Ale až do dnešního dne jsme nevěděli, jaký je rozdíl mezi ním a Product Sans…

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment