Google bude v prosinci pokračovat v beta programu Android 12

Jen něco málo přes dva týdny poté, co se Android 12 dostal do open source, Google dnes ráno spustil stabilní verzi Androidu 12 stávajícím vlastníkům Pixelů. Tato událost by normálně znamenala konec programu beta verze Androidu, ale Google v něm letos pokračuje.

Při oznámení dostupnosti Androidu 12 Google nejprve poděkoval komunitě Beta za to, že kolektivně nahlásila více než 50 000 problémů, aby pomohla zlepšit kvalitu vydání.澛燑/p>

Velkým vývojem však je, že Android 12 Beta Program pokračuje. Pokud vaše zařízení zůstane zaregistrováno na google.com/android/beta, 測ou automaticky získá další aktualizace beta verze Androidu 12 počínaje prosincem. Google jen vágně naráží na to, co příští vydání obnáší:

Nyní máte možnost pokračovat v beta programu na svých zařízeních Pixel a dostávat průběžné aktualizace před vydáním Androidu 12 včetně vylepšení funkcí, oprav chyb a vylepšení stability a výkonu?/p>

Google vypadal, že něco podobného plánuje minulý rok s Androidem 11 Beta, ale nepokračoval.

V posledních týdnech jsme viděli známky toho, že Google pracuje na vydání 12.x uprostřed cyklu, které jsme neformálně označovali jako 淈a href=”https://9to5google.com/2021/09/24/everything -we-know-android-12-1-foldables-fixes-dynamic-colors/”>Android 12.1, který se zdá být zaměřen na skládací zařízení. Testování této verze by mohlo začít na konci tohoto roku. Mezitím Google pořádá Android Dev Summit 27. až 28. října, který snad vysvětlí, co bude následovat.

Mezitím společnost Google dnes uživatelům poskytla pokyny, jak program opustit, protože neskončí automaticky:

Důležité:Pokud raději opustíte beta program pro Pixel a vrátíte se k veřejné stabilní trati Androidu 12, máte možnost se odhlásit bez vymazání zařízení. Aktualizujte a nainstalujte si dnešní oficiální vydání a poté se odhlaste do 1. prosince před vydáním další beta aktualizace. Tím zajistíte, že vaše zařízení nebude během odhlášení vymazáno.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment