Google buduje webovou stránku pro screening koronaviru, aby pomohl testování v USA

Spojené státy dnes odpoledne vyhlásily národní stav nouze, aby lépe reagovaly na COVID-19. Během této tiskové konference prezident Trump a úředníci oznámili, že Google buduje screeningový web, který má pomoci se zvýšeným testováním na koronaviry. Od té doby se ukázalo, že to, co se skutečně vyvíjí, má mnohem omezenější rozsah.

Vyvíjíme nástroj, který pomůže s tříděním jednotlivců pro testování na Covid-19. Verily je v raných fázích vývoje a plánuje spuštění testování v oblasti Bay Area s nadějí, že se časem rozšíří. Oceňujeme podporu státních úředníků a průmyslových partnerů a děkujeme inženýrům společnosti Google, kteří se dobrovolně přihlásili do tohoto úsilí.

Podle The Verge, toto úsilí pouze nasměruje lidi do testovacích zařízení na koronavirus v Bay Area. Hostitelem bude stávající projekt Baseline společnosti Verily, který mapuje lidské zdraví a provádí lékařské studie. Původně byla určena pro zdravotnické pracovníky, nyní bude v nejbližších dnech k dispozici široké veřejnosti. Google doufá, že ji „časem rozšíří“.

Projekt Alphabet není promítací web popsaný Trumpem a dalšími úředníky. Toto neznámé úsilí obsahuje dotazník příznaků a může vrátit výsledky „drive thru“ testování.

Mezitím Trump dříve tvrdil, že na webu pracuje 1700 inženýrů Google. Tento počet je ve skutečnosti jen to, kolik zaměstnanců se dobrovolně přihlásilo k vytvoření nástrojů pro boj s koronavirem. Poznámka od Sundara Pichaie (přes CNBC) poskytuje další podrobnosti o tom, co se skutečně vytváří:

„Jak bude k dispozici více testovacích sad, plánovači se snaží vyvinout cestu pro veřejné zdraví a zdravotnické agentury, jak nasměrovat lidi na naši webovou stránku Baseline, kde mohou být jednotlivci, kteří jsou vystaveni vyššímu riziku, nasměrováni na testovací místa na základě nejnovějších pokynů od veřejnosti. zdravotní úřady,“ uvedl Pichai v memorandu.

Web společnosti Google pro screening koronaviru

Pro společnost to rozšiřuje jejich SOS upozornění ve vyhledávání která nabízí informace o koronaviru od CDC a WHO, stejně jako další vzdělávání a filantropické úsilí.

Google

Mějte přehled o novinkách z centrály Google. Buďte první, kdo se dozví o plánech pro Android, Google Plus, Google Apps a další!

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment