Google Chat zavádí podrobnější nastavení oznámení

Kromě předělání webu Google Chat v nadcházejících týdnech zavádí další nastavení oznámení. Tyto nové možnosti jsou „založené na vaší úrovni zapojení nebo zapojení do konkrétních konverzací“.

Vždy upozornit: Obdržíte upozornění na každou zprávu a nové zprávy budou označeny odznakem.Informujte méně: Budete dostávat oznámení a odznaky pro přímé zmínky, @všechny zmínky a sledovaná vlákna. Navíc je zde možnost být upozorňován na nová vlákna v místnostech s vlákny.Upozornění vypnuta: Nebudete dostávat žádná upozornění, ale pokud se přímo zmíníte, uvidíte odznak.

Dnes můžete pouze „Vypnout oznámení“, která vás stále upozorňují na @zmínky. Tato nastavení se vztahují na oznámení (a odznaky) na počítačích a mobilních zařízeních Chatu a také na klientech Gmailu. Při spuštění se ve stávajících místnostech zobrazí oznámení „ve výchozím stavu, ve kterém budete dostávat více oznámení“.

Doufáme, že díky možnosti upravit si oznámení podle potřeby budete mít přehled o konverzacích, které potřebujete vědět, aniž byste byli zahlceni oznámeními.

Tato další nastavení oznámení Google Chatu zavádíme ode dneška a v nadcházejících dnech budou plně dostupná pro všechny zákazníky Workspace.

Google Workspace

Google Chat

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment