Google Cloud Next ’18

Během zasedání na Cloud Next 2018 Google předvedl Gmail pro nadcházející aktualizaci motivu Google Material Theme pro Android. Aby mobilní verze Gmailu odpovídala nedávnému vylepšení webu, získá tradiční funkce pro stolní počítače, jako jsou možnosti hustoty a rychlé přílohy v zobrazení doručené pošty.

rozšířit celý příběh

Jak se Google posouvá do světa AI First, všechny jeho produkty jsou naplňovány chytrostí strojového učení. Nikde to není v G Suite zjevnější, protože se Google snaží odlišit své cloudové nabídky. Disk Google pracuje na novém zobrazení „Priorita“, které obsahuje zdroj a také pracovní prostory spravované uživateli.

rozšířit celý příběh

Google včera představil návrhy gramatiky pro Dokumenty a chytré odpovědi v Hangouts Chat. Na druhý den Cloud Next 2018 G Suite přidává podporu Google Voice, integrace třetích stran do Cloud Search a novou aplikaci Drive Enterprise.

rozšířit celý příběh

Kromě telefonů Pixel, Chromebooků a domácích chytrých reproduktorů vyvíjí Google také hardware zaměřený na podniky. Tato řada se rozšiřuje druhý den Cloud Next 2018, kdy společnost oznámila svůj vlastní bezpečnostní klíč 2FA jako součást rodiny bezpečnostních prvků Titan. Společnost také odhalila Edge TPU pro internet věcí.

rozšířit celý příběh

Google Cloud Next ’18 Příběhy 24. července 2018

Na spotřebitelské frontě se G Suite skládá z Gmailu, Dokumentů, Hangouts Chatu a dalších, zatímco administrátoři mají přístup k sadě funkcí zabezpečení. Centrum zabezpečení získává nový vyšetřovací nástroj k nalezení hrozeb. Mezitím Google zdůrazňuje, že s bezpečnostními klíči nedošlo k „nulovému počtu nahlášených nebo zjištěných únosů“ účtů G Suite.

rozšířit celý příběh

Počátkem tohoto roku Google po odhalení na I/O 2017 spustil Cloud AutoML Vision ve verzi alpha jako způsob, jak neuronové sítě navrhovat lepší neuronové sítě. Na Cloud Next 18 Google spouští AutoML Natural Language a AutoML Translation v beta verzi spolu s dalšími aktualizacemi základních služeb.

rozšířit celý příběh

Google Cloud Next ’18 Příběhy 29. června 2018

Google dnes zveřejnil plán akcí pro svou konferenci Cloud Next 2018 a mezi mnoha přednáškami je jedna s názvem „AI on Google Glass Drives the Factory to the Future“. Ano, je to tak, Google Glass Enterprise Edition je předmětem celé přednášky na akci Google.

rozšířit celý příběh

Google Cloud Next ’18 Příběhy 7. prosince 2017

Google Cloud Next je I/O ekvivalent pro podnikové vývojáře, zákazníky a další průmyslové partnery. Společnost dnes oznámila data Cloud Next ’18, přičemž konference bude probíhat déle a bude hostována později v průběhu roku. rozšířit celý příběh

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment