Google Duo inzeruje skupinové chaty pro 32 osob v propagačním e-mailu

Google

Google Duo se spolu s každou další aplikací pro videochatování vyvíjí zrychleným tempem. Za poslední měsíc Duo zvýšilo svůj limit skupinového chatu na 12 lidí, rozšířilo svou aplikaci založenou na prohlížeči a představilo rodinný režim. A podle nové e-mailové akce Duo v blízké budoucnosti zvýší limit skupinového chatu na 32 lidí.

Poté, co Google rozeslal svůj nový propagační e-mail, který také inzeruje end-to-end šifrování a AR video efekty, Google potvrdil Android Police chaty Duo s 32 lidmi. Google nejprve naznačil vyšší limit videochatu zpět v březnu, ale stále přesně neoznámila, kdy vstoupí v platnost limit 32 osob.

Google Duo je neformální nástroj pro videochatování pro rodiny a přátele, ale limit 32 osob určitě zpřístupní službu některým malým firmám a týmům. Pokud potřebujete větší limit chatování, měli byste použít Google Meet, nástroj pro konference, který umožňuje až 250 účastníků. Google Meet je obvykle nabízen jako součást G Suite, ale v současné době je k dispozici zdarma, aby lidem pomohl komunikovat během pandemie.

Zdroj: Google přes Android Police

Leave a Comment