Google Duo „Poznámky“ jsou jednorázové, psané zprávy

Google Duo je jedním z nejoblíbenějších počinů společnosti v oblasti zasílání zpráv a postupem času byla aplikace vytvořena tak, aby zahrnovala více funkcí. Dnes Google přináší „Poznámky“ do Duo a ne, není to další služba pro zasílání zpráv.

„Poznámky“ v Duo jsou navrženy jako jednorázové zprávy, které napíšete nebo nakreslíte a odešlete jinému uživateli. Cílem je nabídnout uživatelům alternativu k videu, pokud chtějí kontaktu, se kterým obvykle mluví, poslat rychlou zprávu. Video zprávy jsou k dispozici již nějakou dobu, ale v závislosti na vašem aktuálním prostředí nejsou vždy schůdnou možností.

Níže uvedené příklady Googlu zahrnují roztomilé zprávy na dobrou noc/dobré ráno a žádosti o zavolání později v noci.

„Poznámky“ Google Duo lze vytvořit pomocí osmi barev pozadí, šesti různých písem pro text a tří tahů štětcem pro kreslení. Připomíná mi to režim „Vytvořit“ na Instagramu. To vše je end-to-end šifrováno a funguje na chytrých telefonech a tabletech Android a iOS.

Pokud tuto funkci ještě nevidíte, ujistěte se, že používáte nejnovější aktualizaci, a buďte trpěliví. Google říká, že Notes budou spuštěny dnes během příštího týdne.

Google Duo

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment