Google Express

Začátkem tohoto týdne Google podrobně popsal, jak bude Express brzy nahrazen Nákupy. Tento přechod nyní probíhá a „Google Express“ pro Android se s nejnovější aktualizací Obchodu Play stává „Nákupy Google“.

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 10. září 2019

Po spuštění Nákupů Google před několika týdny se společnost snaží dále konsolidovat své online nakupování. Během „několika příštích týdnů“ bude Google Express ukončen, protože se integruje s Nákupy.

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 3. května 2019

Online nákupnímu prostoru dominuje Amazon, který se stále více rozšiřuje do fyzických míst s Whole Foods, obchody a vyzvedacími skříňkami. Maloobchodníci jako Target a Walmart budují online služby, zatímco Google má konkurenční řešení. Nová zpráva dnes odhaluje přejmenování Google Express na Nákupy Google a zároveň lépe využívá YouTube.

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 24. ledna 2019

Když si objednáváte produkty online, je to pravděpodobně z Amazonu. Google Express se v určitých případech pomalu vybudoval jako konkurent Amazonu, a to díky partnerství s Walmartem. Nyní však Walmart zcela zmizel z nákupní platformy Google.

Google Express Příběhy 19. března 2018

Google nabízí novou službu nazvanou Shopping Actions, která spotřebitelům umožní najít něco, co chtějí, ve vyhledávání Google a poté to koupit prostřednictvím sponzorovaných výsledků vedle organických výsledků. Služba je zpočátku testována s Target, Walmart, Home Depot, Costco a dalšími velkými řetězci, ale bude otevřena i menším maloobchodníkům…

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 12. října 2017

Nákupní služba Google, Google Express, se v poslední době docela rozšiřuje a dnes to zahrnuje zahájení partnerství se společností Target.

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 22. srpna 2017

Během několika posledních měsíců obdržela služba doručení ve stejný den společnosti Google Express řadu aktualizací, aby zvýšila využití oproti konkurentům, jako je Amazon Prime. V poslední době služba zcela upustí od svého členského modelu a jako partnerský obchod přidá velkého amerického maloobchodníka Walmart.

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 12. dubna 2017

Google tento týden spustil aktualizaci své nákupní aplikace Google Express. Aktualizace přináší aplikaci na verzi 15.0 a zahrnuje řadu změn a nových funkcí. Pokračujte ve čtení pro úplný přehled toho, co je nového…

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 11. dubna 2017

Když byl Google Home spuštěn, měl prostřednictvím Asistenta Google možnost zaznamenat váš nákupní seznam a vložit informace do Google Keep. Včera Google tento systém zrušil výměnou za nový a ode dneška je pro většinu lidí v provozu…

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 26. října 2016

google_express

Během posledních několika měsíců Google pomalu rozšiřuje svou službu Google Express do nových regionů, naposledy do většiny severovýchodních USA. Nyní se služba doručování domů opět rozšířila, tentokrát do většiny země (přes TechCrunch)…

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 17. února 2016

Tři roky starý Google Express expanduje do doručování potravin kromě jiného zboží, které nepodléhá zkáze. Zpočátku dodávají pouze do některých čtvrtí Los Angeles a San Francisca a od omezeného počtu partnerských prodejců.

Google Express Příběhy 12. listopadu 2015

Držte krok s nejlepším vybavením a nabídkami na webupřihlášení k odběru newsletteru 9to5Toys. Nezapomeňte nás také zkontrolovat na:CvrlikáníOznámení, RSS Feed, Facebook, Google+ a Safari.

Chytrá pouzdra pro iPad Air 2 s automatickým probuzením a uspáním: 9 $ Prime odesláno (reg. 12 $) Balíček 3 balení Nest Cam uvedený na trh tento týden za 497 $ (úspora 100 $) Disky Samsung SSD + Assassin檚 Creed Syndicate (PC): 500 GB 143 $, další pouzdra ULAK za iPhone 6/s, iPad mini, iPod Touch od dodání 3 $ (reg. $ 10+) Beats by Dre. Aktivní kolekce Powerbeats2 Wireless klesla na 130 USD Incase檚 楳ystery Box vám přináší tašku příslušenství Apple v hodnotě 320 USD, Lara Croft Go pro iOS dosáhla historicky nejnižší ceny: 2 USD (reg. 5 USD) AT ATH-M40X sluchátka + Blue Snowball USB Mic : dodáno 109 $ (hodnota ~ 157 $) Reproduktory: AmazonBasics Portable Bluetooth 40 $, Logitech 2.1 s méně než 25 $ Primeshipped Dual-Port USB Power Banks: Poweradd 20 000 mAh $ 18 (reg. $ 36), moreFocusrite Scarlett 2i2 USB audio rozhraní dodáváno pro $ 10 USB . $ 150),více 10,1palcový dotykový displej ASUS Chromebook Flip 2 v 1 (2 GB : 219 $, 4 GB: 239 $ dodáváno)Crucial 2,5palcový 480 GB SATA III Interní SSD 140 $, Samsung 250 GB 850 EVO $ 70, tato solární svítilna je užitečná za 2 05 $ dealMicrosoft Office 365 jednoroční předplatné za 50 USD dodáno (50 % sleva) Word, Excel, více! 4K Smart HDTV: Samsung 40palcový Ultra HDTV dodán 520 USD, více Média: Blu-ray za 4 USD dodáno The Hurt Locker, Man on Fire, více Napájecí adaptéry Apple MagSafe 2 od 34 USD dodáno (reg. 79 USD) Obrovské úspory na ojetých Apple Watch s, nabídky již od 261 USD dodaný 15palcový MacBook Pro s Retina Display 2,2 GHz/16 GB/256 GB: 1 600 USD (reg. 1 999 USD) Apple iPad Mini 2, vesmírně šedý nebo stříbrný: dodáno 199 USD (sleva 70 USD) Apple Magic Mouse 2 ( otevřená krabice): 68 USD (reg. 80 USD) Apple iPod Touch 5. generace 16-64 GB velikosti, více barev: 149 USD – 199 USD dodáno Mophie představuje nové powerbanky s elegantním hliníkovým designemYuneec představuje vlastní stabilizovanou 4K akční kameruTP-Link představuje dva nové Wi-Fi extendery pro domácnost kina, herní konzole Recenze:Jak mi Amazon Echo změnil život+ speciální cena 130 USD Sony uvolní vlastní ovladač Darth Vader Edition DualShock 4Nejlepší příslušenství akční kamery GoPro HERO4, držáky, úložiště, více Je systém prostorového Wi-Fi Luma router, na který jsme čekali?

Google Express Příběhy 8. září 2015

google-express

Bloomberg uvádí, že Google začne koncem tohoto roku testovat dodávky potravin a čerstvých potravin ve dvou amerických městech ve snaze přímo konkurovat AmazonFresh. Brian Elliot, generální ředitel Google Express, uvedl, že společnost naváže partnerství s Whole Foods Market a Costco Wholesale , mimo jiné k poskytování nové služby. První testování začne v San Franciscu a jednom dalším nejmenovaném městě…

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 14. srpna 2015

Začátek nového školního roku je téměř tady as ním mnoho obchodů začalo plnit své uličky zásobami a ochucovat média reklamami, aby přivedly děti a jejich rodiče ke dveřím. Mnoho studentů si však nemůže dovolit získat vše, co by mohli potřebovat, což by mohlo začít rok na špatné, úzkostné noze. Google ve spolupráci s Volunteers of America Operation Backpack využívá svou službu doručení ve stejný den Google Express k předání 10 000 batohů plných potřeb znevýhodněným dětem.

Operační batohChata poskytuje znevýhodněným dětem nové batohy a školní potřeby, což jim dává pocit jistoty, že jejich vzdělání je důležité a že v ně někdo věří.

Funguje to takto: Utraťte alespoň 50 USD na Google Express do 17. dne tohoto měsíce a Google daruje batoh organizaci Volunteers of America Operation Backpack, a to až 10 000 batohů. Web neuvádí, zda musí být 50 USD v jedné transakci, ale předpokládám, že ano. A protože existuje pouze limit na maximální množství batohů, které darují, měli byste mít možnost provést několik objednávek za 50 $ a nechat si batoh darovat pokaždé, dokud tento limit nedosáhnou.

Google Express je doručovací služba společnosti Google ve stejný den, která umožňuje doručení všeho od elektroniky po ovoce a zeleninu až k vašim dveřím během několika hodin. Je to stejný nápad jako populární doručovací služba Instacart, kromě toho, že Instacart dodává omezenější výběr položek, zejména potravin a zdravotnických produktů. Express, stejně jako Instacart, získává svůj inventář z místních obchodů, které se liší v závislosti na městě, ve kterém se nacházíte, a můžete buď zaplatit 5 $ za doručení, nebo 95 $ ročního členství, abyste získali neomezené bezplatné dodávky u objednávek v hodnotě alespoň 15 $. Google Express je však momentálně dostupný pouze v několika velkých městech USA:

Poloostrov San Francisco a San JoseWest Los AngelesManhattan ChicagoBostonWashington, DC

Google Express Příběhy 18. prosince 2014

Amazon spustil novou službu s názvem Prime Now, která, jak její název napovídá, doufá, že přinese produkty od Amazonu k vašim dveřím rychleji než kdy předtím. Tato služba v současné době nabízí „desítky tisíc“ položek v široké škále kategorií, je nyní k dispozici v částech Manhattanu pro členy Amazon Prime a uživatelé mají možnost doručení buď za jednu nebo dvě hodiny.

rozšířit celý příběh

Google Express Příběhy 14. října 2014

Google-Express-01

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment