Google Fi rozšiřuje smlouvu MVNO se společností Sprint o 5G

Jako MVNO jsou vylepšení sítě Google Fi primárně závislá na partnerech, kteří upgradují své sítě. V případě 5G dnes Sprint podrobně popsal, jak zpřístupní tuto rychlejší službu prostřednictvím mobilní nabídky Google.

Podle Sprint by předplatitelé měli očekávat rychlejší připojení a výrazné zlepšení latence. Služba bude dostupná pro telefony „kompatibilní se Sprint 5G“, které jsou „Designed for Fi“.

Toto druhé označení je přiděleno telefonům Android, které využívají technologii celulárního přepínání Fi k nalezení nejlepšího signálu podle toho, kde se nacházejí. To se liší od telefonů, které jsou kompatibilní s Fi v rámci loňského listopadu rozšířené dostupnosti pro většinu zařízení Android a iOS. . Tyto telefony využívají pouze síť T-Mobile.

Dnešní zařízení od Googlu, LG a Motoroly nejsou kompatibilní s 5G, ale právě ohlášený LG V50 ThinqQis. V minulosti společnost LG u svých vlajkových zařízení vydala varianty Designed for Fi.

Koncoví uživatelé se automaticky připojí k 5G v oblasti pokrytí s bezproblémovým předáním. Sprint plánuje spustit 5G založené na spektru 2,5 GHz a technologii Massive MIMO v první polovině roku 2019. Seznam devíti měst zahrnuje Atlantu, Chicago, Dallas, Houston, Kansas City, Los Angeles, New York City, Phoenix a Washington, DC

„Připojení našich zákazníků k vysokorychlostnímu pokrytí je důležitou součástí služby Google Fi, kterou umožňují naši operátoři,“ řekl Matt Klainer, viceprezident pro spotřebitelské komunikační produkty společnosti Google. “Jsme nadšeni, že Sprint pracuje na upgradu sítě Fi tak, aby zahrnovala 5G.”

Google Fi

Sprint

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment