Google Fiber přichází do Kansas City 26. července

https://www.youtube.com/watch?v=amuKO83W1c4

Google dnes na blogu Google Fiber oznámil, že 26. července v Kansas City spustí internetovou službu „100krát rychlejší než širokopásmové připojení“. Nevíme mnoho o tom, co očekávat, ale jakýsi set-top box se značkou Google Fiber si v červnu prošel cestu Federální komunikační komisí. Budeme vás informovat později tento měsíc, až Google odhalí více o svých plánech Google Fiber pro Kansas. Do té doby se můžete přihlásit k odběru nejnovějších oznámení:

Google Fiber přichází do Kansas City 26. července. Vážíme si vaší pomoci a podpory a cítíme se poctěni, že jsme součástí komunity Kansas City. Chcete-li získat aktuality o našem projektu, přihlaste se do našeho seznamu adresátů a očekávejte oznámení 26. července na adrese https://google.com/fiber.

Mějte přehled o novinkách z centrály Google. Buďte první, kdo se dozví o plánech pro Android, Google Plus, Google Apps a další!

Jordan píše o všech věcech Apple jako hlavní redaktor 9to5Mac a přispívá do , 9to5Toys a Electrek.co. Je také spoluautorem týdenní série Logic Pros od 9to5Mac a tvoří hudbu jako polovina Makamachine se sídlem v Torontu.

34palcový širokoúhlý monitor LG

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment