Google Home, Nest Displays umí komunikovat lokálně s chytrými domácnostmi

Kromě spousty funkcí Asistenta pro uživatele na I/O 2019 je dalším způsobem, jak Google vylepšuje zkušenosti s používáním zařízení Google Home a Nest Displays, prostřednictvím sady Local Home SDK. Tato nová místní technologie dodá vašemu chytrému domácímu příslušenství rychlejší příkazy.

Novým řešením Google je Local Home SDK. Kód chytré domácnosti poběží lokálně na reproduktorech Google Home nebo displejích Nest a poté bude odeslán do správného chytrého příslušenství prostřednictvím vysílaček v zařízení. V případě dnešních zařízení s asistentem to zahrnuje Bluetooth a Wi-Fi.

Příkazy vydané na jiných zařízeních, jako jsou telefony, budou také směrovány přes vaše domácí zařízení. To by mělo vést k rychlejšímu zážitku odstraněním přeskakování v cloudu a zlepšením spolehlivosti.

Tato sada SDK je aktuálně ve zkušební verzi, ale Google již testuje s Philips, Wemo, TP-Link a LIFX. Všechny čtyři společnosti mají významné nabídky chytrého osvětlení, přičemž pro všechny vývojáře je příští měsíc k dispozici sada Local Home SDK.

Aktualizace 7.9: Sada Local Home SDK byla oznámena v první den I/O a nyní je k dispozici jako zkušební verze pro vývojáře. Google zmeškal svůj původní červnový termín, ale již platformu testoval u velkých prodejců chytrých domácností.

Můžete nám poslat jakoukoli zpětnou vazbu, kterou máte, prostřednictvím nástroje pro sledování chyb nebo se zapojit do komunity na adrese/r/GoogleAssistantDev. Své příspěvky můžete označit flairem local-home-sdk, který vám pomůže zorganizovat diskusi.

Google Home rychlejší chytré příkazy

Další možností, kterou tato sada SDK umožňuje, je rychlé nastavení zařízení, přičemž světla C by GE využívají od října Local Home. Uživatelé, kteří přidávají žárovku, ji mohou jednoduše zašroubovat a zahájit nastavení z aplikace Google Home, když je v blízkosti reproduktor Home.

Local Home SDK nyní umožňuje dalším značkám a zařízením využívat výhody bezproblémového nastavení, o kterém se tvrdí, že proběhne za méně než minutu. Chytří dodavatelé se mohou zaregistrovat, protože Google tuto funkci rozšiřuje.

Assistant je osobní asistent společnosti Google, který je schopen odpovídat na otázky, provádět automatizované úkoly a další

Domovská stránka Google

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment