Google Issue Tracker testování Material Theme redesign

Google Issue Tracker (interně známý jako Buganizer), který byl představen v březnu 2017, je nástroj pro hlášení chyb v různých produktech Google. Tento týden obdržela přepracování Material Theme, které přináší nový vzhled platformy, včetně známého barevného tlačítka plus a písma Google Sans.

Nový design se nejprve objeví jako odkaz vedle vyhledávacího pole s nápisem „Použít nové uživatelské rozhraní“. Kliknutím na něj se stránka obnoví a přidá &enable_mat=true na konec adresy URL s použitím motivu materiálu. Po jeho aktivaci se můžete vrátit ke starému uživatelskému rozhraní kliknutím na „Zpět do staršího uživatelského rozhraní“ v pravém horním rohu, a pokud chcete nevyhnutelné dále oddálit, můžete se také rozhodnout, že staré uživatelské rozhraní nastavíte jako výchozí.

Lidem, kteří často používají Issue Tracker, nebude nové uživatelské rozhraní ani v nejmenším připadat neznámé. Skupiny záložek, uložená hledání a seznamy hotlistů lze nalézt na stejném místě jako dříve a postranní nabídka nyní obsahuje ikony Materiál pro každý záznam. V rámci chyb byl odstraněn přepínač písma kódu. Nyní jej naleznete v nabídce Nastavení v části „Nastavení zobrazení“.

Starý design Issue Tracker. Nový design pro Sledování problémů.

Tato úprava také zahrnuje nový efektní editor Markdown pro formátovaná hlášení chyb, což je vítaný doplněk vzhledem k tomu, že **zdůrazňovat** pomocí prostého textu je _těžké!_ Podporuje záhlaví, tučné písmo, kurzívu, přeškrtnutí, odkazy a blokové uvozovky.

Je zajímavé, že povolení nového uživatelského rozhraní také zobrazuje malý čip „DOGFOOD“ vedle loga Issue Tracker, což naznačuje, že návrh je v testování. Nejsme si jisti, zda je to účelné, protože interní testy jsou obvykle pouze interní (až na několik výjimek).

Material Design

Spisovatel/výzkumník při provádění webového výzkumu. Tipy: [email protected]

Google Home MaxPixel 5

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment