Google Japonsko

Koncem roku 2020 Google představil aProgram licencování zpráv v hodnotě 1 miliardy USD na podporu vydavatelů zobrazováním obsahu založeného na kartách napříč svými platformami. Výběr Zpráv Google nyní přichází do Japonska.

Google Japonsko Příběhy 5. července

V březnu byla navigace Google Maps AR aktualizována, aby fungovala uvnitř složitých budov. Po spuštění v některých amerických obchodních centrech Google rozšiřuje Indoor Live View na tranzitní stanice v Japonsku.

rozšířit celý příběh

Google Japonsko Příběhy 8. prosince 2020

Minulý měsíc Made by Google překvapivě uvedl na trh svůj nejlevnější telefon v nové barvě ve státě. Barely Blue Pixel 4a nyní přichází do Japonska koncem tohoto měsíce.

rozšířit celý příběh

Google Japonsko Příběhy 17. listopadu 2017

Google dnes oznámil, že plánuje zdvojnásobit velikost svého týmu v Japonsku s novou kanceláří v Shibuya v Tokiu, která má být otevřena v roce 2019.

Google Japonsko Příběhy 27. července 2011

Jsme tady v miluji Chrome Experiments, šikovné malé webové aplikace, které ukazují, čeho lze dosáhnout pomocí HTML5 a prohlížeče Chrome. Ať už jde o jednoduchý projekt, jako je odpočítávací časovač Google I/O, nebo ohromující věci, jako je toto interaktivní hudební video, Google Experiments je místem, kde můžete nahlédnout, kam směřují webové technologie. All Is Not Lost, nejnovější experiment Chrome a hudební spolupráce HTML5 mezi kapelou OK Go, tanečním souborem a choreografy Pilobolus a Google, je jedním z takových příkladů.

Umožní vám to vložit své poselství do hudebního videa a nechat kapelu roztančit, vysvětluje Keiko Hirayama, senior marketingová manažerka týmu Google Tokyo v příspěvku na blogu Chrome. Když navštívíte vstupní stránku experimentu, budete muset pouze napsat zprávu. Webová aplikace poté načte video a roztančí kapelu s trochou kouzla plátna HTML5…

rozšířit celý příběh

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment