Google je údajně připraven spustit operační systém „Brillo“ založený na Androidu pro internet věcí

smartthings-hub

Odpověď společnosti Samsung na HomeKit společnosti Apple, SmartThings, získala dnes ráno na IFA v Berlíně nějaký cenný čas, kdy bylo oznámeno zcela nové centrum SmartThings. Hardware byl přepracován a ke svému fungování již nepotřebuje připojení ke cloudu. A co víc, má vestavěnou záložní baterii, která vám v případě výpadku proudu poskytne 10 hodin používání. Nový Hub je k dispozici na objednávku již dnes a byl uveden na trh spolu s hrstkou doplňkových senzorů pro sledování úniků vody a pohybu mimo jiné.

Ať už máte dvě chytrá zařízení nebo 200, vše, co potřebujete, je jeden Hub k vytvoření chytré domácnosti. Jako živý překladač komunikuje Hub se všemi vašimi různými připojenými produkty – bez ohledu na jejich bezdrátový protokol –, takže je můžete snadno sledovat a ovládat z aplikace SmartThings.

Nový rozbočovač SmartThings od společnosti Samsung má výkonnější procesor, který mu umožňuje zvládat úlohy streamování videa a monitorování senzorů bez cloudu. S ohledem na tuto funkci Sammy také představil svůj nový Smart Home Monitor, který uživatelům umožňuje přístup k nepřetržitému streamování videa a může spustit nahrávání videa, když se stane něco neočekávaného. K prohlížení se ukládá pouze důležité video a včasná detekce umožňuje zachytit záběry před událostí.

Kromě nového hardwaru společnost Samsung ode dneška vydala novou aplikaci pro Android. Svá připojená zařízení můžete organizovat a ovládat podle místnosti, sledovat živé vysílání z kamer a spravovat rutiny přímo z aplikace.

SmartThings je kompatibilní s téměř 200 produkty, včetně Amazon Echo, a zařízeními od výrobců jako Bose, D-Link a Honeywell. Centrum SmartThings je k dispozici ke koupi ode dneška za 99 USD od Amazonu, přičemž senzory se pohybují mezi 30 až 55 USD.

The post Samsung spouští SmartThings Hub nové generace s 10hodinovou záložní baterií, nová aplikace pro Android appeared first on.

Leave a Comment