Google Lens překonal 500 milionů instalací v Obchodě Play

Další základní aplikace Google nyní dosáhla milníku 500 milionů instalací v Obchodě Google Play, tentokrát je na řadě Lens.

Osobně jsem jej používal pro překlady map a rozcestníků v době, kdy cestování bylo běžnou součástí každodenního života, mohu osobně potvrdit, jak užitečný je mít Google Lens jen po ruce. To je však jen škrábání špičkou ledovce, protože Google Lens toho umí mnohem víc, včetně skenování QR kódů, vytahování textu z obrázků, řešení rovnic, pomáhá vám získat nejlepší nabídku při nakupování a mnohem více.

Google Lens ve skutečnosti není na zařízeních předinstalovaný, což znamená, že většina stahování pochází od lidí, kteří se aktivně rozhodují jej stáhnout z Obchodu Play. Některé funkce si v průběhu času našly cestu do aplikace Fotoaparát Google, ale Lens má některé jedinečné možnosti, které nezískáte, aniž byste si ji stáhli nebo použili alternativu.

Nebudeme říkat, že Google Lens je po většinu času 100% přesný, ale je zatraceně blízko, a i jako spolehlivý, relativně lehký způsob skenování QR kódů si myslíme, že je nutné si jej stáhnout nebo nainstalovat do svého Androidu. přístroj.

Google Play obchod

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment