Google Maps Live View vám umožní objevovat svět pomocí RR

Google na I/O 2021 propagoval, že jde o jedinou mapovou platformu s AR navigací. Na základě tohoto náskoku bude možné Google Live View brzy zpřístupnit, aniž byste museli získávat pokyny, a používat jej pouze k prozkoumávání světa pomocí rozšířené reality.

Pokud prozkoumáváte novou čtvrť, budete mít okamžitý přístup k živému náhledu přímo z mapy a uvidíte užitečné podrobnosti o obchodech a restauracích kolem vás, jako je jejich zaneprázdněnost, nedávné recenze a fotografie.

Mezitím budou k dispozici výraznější virtuální značky ulic pro navigaci na složitých křižovatkách, zatímco orientační body budou také zobrazeny pro usnadnění navigace.

Zobrazujeme také užitečné nové dopravní značky pro složité křižovatky, abyste přesně věděli, na které silnici jedete a kudy se vydat. A pokud cestujete, Live View vám řekne, kde se nacházíte ve vztahu k místům, jako je váš hotel, takže vždy najdete cestu zpět na domovskou základnu.

Tyto funkce prozkoumávání Live View budou v nadcházejících měsících globálně zaváděny v Mapách Google pro Android a iOS. Připojuje se k směrům vnitřní AR, které Google oznámil minulý měsíc a které se začínají spouštět.

Google AR a VR

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment