Google oznamuje, že Galaxy Nexus přichází na Sprint s podporou Peněženky Google

Objevily se zvěsti vyplývající z uniklých reklam, které tvrdily, že Galaxy Nexus, který je v současné době exkluzivní pro Verizon, přistane na Sprintu. Dnes Googlepotvrdili fámy oficiálním oznámením prostřednictvím twitterového účtu Galaxy Nexus uvedením verze 4G LTE zařízení s Peněženkou Google, která se blíží operátorovi. Před vydáním Galaxy Nexus ve Spojených státech jsme zjistili, že Verizon bude blokovat platby Peněženky Google za účelem vývoje a nabízení jeho vlastní alternativa tzvISIS. Nezdá se, že by tomu tak bylo u Sprintu.

O podrobnostech není ani slovo, ale Google uvedl, že další informace o cenách a dostupnosti budou poskytnuty v nadcházejících měsících. Z uniklých reklam minulý týden jsme se dozvěděli, že verze zařízení Sprint bude mít procesor 1,5 GHz na rozdíl od 1,2 GHz, který aktuálně běží ve variantě Verizon.

Sprint od té doby zveřejnil tiskovou zprávu uvedenou níže, která potvrzuje oznámení společnosti Google. Jakmile se dozvíme více, budeme vás informovat.

Sprint pokračuje v tempu spuštění LTE odhalením tří prvních 4G LTE zařízení Galaxy Nexus, LG Viper a Sierra Wireless Tri-Network Hotspot

LAS VEGAS (BUSINESS WIRE), 9. ledna 2012 – Společnost Sprint (NYSE:S) dnes oznámila první skupinu zařízení, která budou fungovat v její síti 4G LTE Galaxy Nexus™? se může pochlubit čistým zážitkem od Googlu, LG Viper™ 4G LTE s ekologickými funkcemi a Sierra Wireless™ Tri-Network Hotspot, 3G, 4G a 4G LTE mobilní hotspot. Úplné specifikace produktu, ceny a dostupnost budou zveřejněny blíže k datu uvedení každého zařízení na trh.

Debut těchto zařízení je klíčovým prvkem Network Vision, plán Sprintu konsolidovat více síťových technologií do jednoho bezproblémového řešení. S Network Vision mohou zákazníci Sprint očekávat ultra vysoké datové rychlosti, vylepšenou kvalitu hlasu a dat 3G a silnější pronikání signálu do budovy, což poskytuje hodnotnější bezdrátový zážitek a zvyšuje hodnotu současných neomezených plánů.

„První tři produkty, které poběží na síti Sprint 4G LTE, jsou příkladem špičkové technologie, kterou mohou naši zákazníci očekávat od společnosti Sprint, jak postupujeme s naším zaváděním 4G LTE, řekl Steve Elfman, prezident sítě, velkoobchodu a vývoje produktů společnosti Sprint.淕alaxy Nexus v sobě spojuje špičkové funkce a to nejlepší z Google do nádherného designu, zatímco LG Viper 4G LTE pokračuje v odhodlání společnosti Sprint k ekologickým zařízením, která neobětují rychlost ani technologii. Tyto produkty se spojují s našimi neomezenými datovými tarify, aby zákazníkům Sprint poskytly výkonný bezdrátový zážitek.滭/p>

Dne 5. ledna generální ředitel společnosti Sprint Dan Hesse oznámil, že se očekává, že zákazníci v Atlantě, Dallasu, Houstonu a San Antoniu budou mezi prvními, kteří budou moci těžit z 4G LTE a lepšího pokrytí 3G v první polovině roku 2012. Další oblasti, které získají 3G vylepšení a rozšíření 4G LTE v roce 2012 bude oznámeno později v tomto roce.

Přibližně 15 zařízení 4G LTE je v současné době na cestě k uvedení na trh v roce 2012, včetně telefonů, tabletů a datových karet. Kromě toho se v roce 2012 budou nadále prodávat 4G zařízení, včetně HTC EVO® Design 4G, Samsung Epic® 4G Touch a Nexus S® 4G.

Nové smartphony 4G LTE budou těžit z plánů Sprint Everything, včetně datového tarifu Everything s jakýmkoliv mobilem, AnytimeSM nabízející neomezená data, posílání textových zpráv a volání do az libovolného mobilního telefonu v Americe během připojení k síti Sprint. S neomezenými datovými tarify Sprint® se zákazníci nemusejí starat o omezení nebo překvapení na jejich měsíčním účtu z poplatků za překročení objemu dat, jako by tomu bylo u odstupňovaných datových tarifů od jiných operátorů.

Neomezené datové plány Sprint® jsou také přínosem pro fanoušky NBA. Jako oficiální partner bezdrátových služeb NBA nabízí Sprint exkluzivně Sprint NBA Mobile na telefonech Android, včetně připravovaného 4G LTE LG Viper. Tato nová vlastní aplikace poskytuje fanouškům NBA nejzajímavější videa ve hře a po zápase, zprávy, skóre, statistiky a živé domácí i venkovní rozhlasové vysílání.

Robustní funkce při rychlostech 4G LTE

Galaxy Nexus on Sprint spojuje krásu hardwaru Samsung s čistým prostředím Google a je postaven na systému Android® 4.0, Ice Cream Sandwich. Ice Cream Sandwich přináší Androidu zcela nový vzhled. Má přepracované uživatelské rozhraní s vylepšeným multitaskingem, upozorněními, Wi-Fi hotspot, podporou NFC a plnohodnotným procházením webu. Galaxy Nexus obsahuje softwarová navigační tlačítka, poprvé pro smartphony Android. Zamykací obrazovka, domovská obrazovka, aplikace pro telefon a vše mezi tím bylo přepracováno a přepracováno tak, aby byl Android jednoduchý, krásný a užitečný.

Ice Cream Sandwich představuje novinky, jako je Face Unlock, který k odemknutí telefonu využívá rozpoznávání obličeje. Pomocí technologie NFC (Near Field Communications) umožňuje Android Beam uživatelům rychle sdílet webové stránky, aplikace a videa na YouTube® s přáteli pouhým přiložením telefonů k sobě. Uživatelé mohou dokonce videochatovat až s 10 přáteli pomocí Google+ Hangouts pro mobily. Galaxy Nexus bude také druhým chytrým telefonem společnosti Sprint s podporou NFC podporující Peněženku Google, což umožní telefon používat jako peněženku k bezpečným a bezpečným nákupům u stovek tisíc zúčastněných prodejců.

Zelená bez snížení rychlosti

LG Viper 4G LTE přináší zákazníkům výhody ekologických funkcí, aniž by přišli o rychlost nebo nejnovější technologie. Mezi první ekologické vlastnosti patří nabíječka s jmenovitou spotřebou naprázdno 0,03 W, která překračuje kodex chování EC o energetické účinnosti, a kryt je vyroben z 35 procent z recyklovaných plastů. Další podrobnosti budou poskytnuty blíže k dostupnosti.

LG Viper 4G LTE se systémem Android 2.3, Gingerbread je vybaven dvoujádrovým procesorem 1,2 GHz a dvěma fotoaparáty, zadním 5megapixelovým fotoaparátem a předním fotoaparátem VGA, díky kterému jsou videohovory tváří v tvář zábavou a zábavou. snadná zkušenost. Nabízí 4palcový WVGA NOVA displej, funkci hotspotu a slot pro microSD™ podporující až 32 GB. Je také kompatibilní se zařízeními s podporou DLNA.

Jako smartphone Sprint ID umožňuje LG Viper 4G LTE uživatelům prosekat se změtí více než 400 000 aplikací na Android Market® výběrem z různých balíčků mobilních ID obsahujících aplikace, vyzvánění, tapety, widgety a další. Aktuálně dostupné balíčky Sprint ID zahrnují Green, Fashion and Beauty, E!鈩? MTV™ Music, CMT a NASCAR Sprint Cup. LG Viper 4G LTE navíc podporuje NFC a je schopen poskytovat Peněženku Google.

Hotspot kombinuje 4G LTE, 4G WiMAX a 3G

Sprint rozšiřuje své mobilní širokopásmové portfolio o své první mobilní širokopásmové zařízení 4G LTE, Sierra Wireless™ Tri-Network Hotspot. Půjde o první mobilní hotspot se třemi sítěmi (3G, 4G a 4G LTE) a snadno umožní rodinám, malým podnikům a cestujícím spolupracovníkům sdílet jejich vysokorychlostní připojení.

S Sierra Wireless™ Tri-Network Hotspot mohou zákazníci rozšířit své zkušenosti se Sprint 3G/4G za hranice svých notebooků až na osm zařízení podporujících Wi-Fi®, jako jsou fotoaparáty, hudební přehrávače, osobní přehrávače médií a přenosné herní konzole. Kromě toho slot microSD™ umožňuje týmům sdílet soubory a prezentace se síťovým úložištěm. Snadno se nastavuje bez potřeby softwaru.

Nejaktuálnější podrobnosti o zavedení Sprint® 4G LTE najdete na www.sprint.com/4GLTE.

O Sprint Nextel

Sprint Nextel nabízí komplexní řadu bezdrátových a drátových komunikačních služeb, které spotřebitelům, podnikům a vládním uživatelům přináší svobodu mobility. Sprint Nextel obsluhoval na konci 3. čtvrtletí 2011 více než 53 milionů zákazníků a je široce uznáván za vývoj, konstrukci a zavádění inovativních technologií, včetně první bezdrátové 4G služby od národního operátora ve Spojených státech; nabízet špičkové mobilní datové služby, přední předplacené značky včetně Virgin Mobile USA, Boost Mobile a Assurance Wireless; okamžité národní a mezinárodní schopnosti komunikovat; a globální páteř 1. úrovně internetu. Americký index spokojenosti zákazníků z roku 2011 ukázal, že společnost Sprint je za poslední tři roky společností číslo 1, která se nejvíce zlepšila ve spokojenosti zákazníků ve všech odvětvích. Newsweek zařadil Sprint č. 3 ve svém Green Rankings za rok 2011 a uvedl jej jako jednu z nejzelenějších společností v zemi, nejvyšší ze všech telekomunikačních společností. Můžete se dozvědět více a navštívit Sprint na www.sprint.com nebo www.facebook.com/sprint a www.twitter.com/sprint.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Jordan píše o všech věcech Apple jako hlavní redaktor 9to5Mac a přispívá do , 9to5Toys a Electrek.co. Je také spoluautorem týdenní série Logic Pros od 9to5Mac a tvoří hudbu jako polovina Makamachine se sídlem v Torontu.

34palcový širokoúhlý monitor LG

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment