Google Phone 44 připravuje nahrávání a přepis hovorů

V posledním vydání aplikace Google Phone náš tým odhalil, že aplikace získává možnost nahrávat telefonní hovory. Dnes večer byl vydán Google Phone 44 s dalšími přípravami pro tuto funkci, včetně možnosti nechat si přepsat nahraný hovor.

Když byla vznesena možnost aplikace Google Phone umožňující nahrávání hovorů, jednou z prvních obav bylo, jak by tato funkce mohla být bezpečně a legálně povolena. Abychom pokryli právní základy, Google Phone 44 obsahuje prohlášení o vyloučení odpovědnosti, které se zobrazí předtím, než začnete poprvé nahrávat, abyste věděli, že k legálnímu nahrávání možná budete potřebovat povolení partnera v konverzaci.

Odmítnutí odpovědnosti

Při používání funkce nahrávání hovorů jste odpovědní za dodržování platných zákonů souvisejících s nahráváním hovorů. Uvědomte si prosím, že mnoho jurisdikcí vyžaduje pro takové nahrávání souhlas obou stran.

Souhlasím

Aby bylo zajištěno, že všechny strany budou vědět, kdy nahráváte nebo již nenahráváte, zdá se, že hlas oznámí pokaždé, když nahrávání začalo nebo skončilo. To by mělo zabránit tomu, aby se s laskavým svolením služby Google Phone odehrávaly jakékoli nezákonné nebo skryté nahrávky.

Tento hovor se nyní nahrává

Nahrávání hovoru je nyní ukončeno

Se schopností nahrávat hovory přichází také možnost přepisu těchto hlasových konverzací, což je úkol, který aplikace Google Recorder již prokázala. Podrobnosti jsou zatím štíhlé, ale byl přidán osamocený řetězec ukazující na nahrávky hovorů používané k vytváření přepisů. To by byl absolutní dar z nebes pro každého, kdo musí trpět telefonickými schůzkami.

Přepis není dostupný

Aktualizace 1/29: Náš Dylan Roussel dokázal aktivovat nové funkce nahrávání hovorů v Google Phone 44.

Při jeho testování jsme potvrdili naše podezření, že hlas, který slyšíme při zahájení nahrávání hovoru, je Google Assistant. Tento hlasový klip se přehraje pouze příjemci hovoru.

Kromě jeho povolení jsme také zjistili, že nahrávání hovorů bude vyžadovat, aby vaše zařízení bylo na platformě Android Pie nebo novější.

Můžete se zaregistrovat do beta programu Google Phone® zde nebo tak, že zamíříte do seznamu Obchodu Play na Androidu a posouváte se dolů. Nejnovější beta verze aplikace Google Phone je okamžitě spuštěna, jakmile bude k dispozici.

Díky JEB Decompileru, z něhož těží některá stržení APK Insight.

Dylan Roussel přispěl k tomuto článku

APK Insight

Telefon Google

Kyle je autor a výzkumník pro , se zvláštním zájmem o produkty Made by Google, Fuchsia a Stadia.

Máte tip nebo si chcete popovídat? Twitter nebo e-mail. [email protected]

Nejlepší ChromebookyRecenze Nest Wifi

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment