Google Pixel 5

Kovové šasi Google Pixel 5檚 je pokryto plastem. Co se stane, když to upustíš? Odštípává malé kousky. Jak se drží ten váš?

Podivné rozhodnutí Googlu ohledně designu Pixelu 5 bylo dát mu kovové pouzdro a poté potáhnout kov pryskyřicí. Google vzal to, co by mohlo být prémiovým zážitkem, vzdal se všeho a zakryl vše plastem. ?/p>

Většina důvodů pro toto rozhodnutí je inženýrské povahy. Google doufá, že si zachová vlajkové funkce, jako je bezdrátové nabíjení, ale také doufá, že sníží náklady na materiál. Náklady na vybavení skleněné základní desky mohou být vyšší. Pryskyřice zakrývá otvor. V kovovém pouzdře je to nezbytné pro bezdrátové nabíjení, mmWave 5G a další rádia. Působí jako výplň a povlak zároveň. Šťastný vedlejší účinek

Díky hliníku potaženému polymerem má Google Pixel 5 velmi robustní pouzdro. Ve skutečnosti je tak odolný, že mě to přesvědčilo k použití pouzdra na telefon. Po většinu šesti měsíců jsem Pixel 5 používal bez ochrany.

co to se mnou dělá? Ve většině případů to není špatné. Mnohokrát mi telefon upadl na různé povrchy, včetně asfaltu, dřeva, dlaždic a nečistot. Žádná z těchto kapek neměla žádné vnější účinky na pouzdro telefonu, tedy dokud jsem jej neupustil na štěrk. Po pečlivé kontrole jsem si všiml malých promáčklin v plastu na straně, kam telefon spadl. První známky poškození jsou tak slabé, že je neudrží ani můj makro objektiv.

Leave a Comment