Google Pixel 5a Průvodce kupujícího

Toto je náš průvodce kupujícím Google Pixel 5a, který vám poskytne všechny informace, které potřebujete vědět o tom, co nabízí a jak to můžete získat.

Společnost Google umísťuje své levné telefony na řadu zařízení řady A od společnosti Google. S očekáváním, že by další Google Pixel 6 Pro mohl být velmi drahý, jsou rozpočtové nabídky Google důležitější než kdy jindy. Nejnovějším z těchto telefonů je Google Pixel 5a a je prvním telefonem, který od Googlu vyjde v roce 2021.

Stejně jako u předchozích telefonů v řadě má Pixel 5a základní funkce, které uživatelé od Pixelu očekávají, a přitom si zachovává poměrně nízkou cenu. Na rozdíl od předchozích jednotek řady As však cena tohoto telefonu nemusí být tak nízká, jak jste očekávali.

Google Pixel 5a na první pohled

Google spustil Google Pixel 5a 17. srpna 2021 Stejně jako při uvedení Google Pixel 4a v roce 2020 společnost nepořádala žádnou velkou streamovací událost ani mnoho fanfár. oznámil telefon jednoduchou tiskovou zprávou.

Nenechte tento zjevný nedostatek emocí snížit přitažlivost telefonu. Celkově je Pixel 5a jako trochu tenčí verze Google Pixel 5 (nebo vylepšená verze Pixel 4a 5G, můžete si vybrat). ) s větší obrazovkou, větší baterií a lepší kvalitou sestavení. Jistě, postrádá několik klíčových funkcí na Pixel 5, včetně bezdrátového nabíjení a displeje s vysokou obnovovací frekvencí, ale za to, co utratíte, stále dostanete hodně.

Když už jsme u toho, Google Pixel 5a má počáteční cenu 449 $, tedy o 50 $ méně než v loňském roce檚 Pixel 4a 5G; To je však také o 100 $ více než Pixel 4a, což je docela velká otázka. zde však.

Pixel 5a je k dispozici pouze ve dvou zemích: v USA a Japonsku (kde stojí 51 700 japonských jenů). I když se nejedná o nejvyšší hodnocení, představuje bezpečnou hloubku ponoření 1 m po určitou dobu (obvykle 30 minut).

Leave a Comment