Google přidává 3 hry Stadia Pro na květen 2020, PUBG dnes

Se spuštěním bezplatné úrovně Stadia dal Google novým i stávajícím uživatelům dva měsíce Pro. Každý proto může využít tři nové hry Stadia Pro z května 2020, i když v podstatě existuje čtvrtý titul.

Začít dnes, PlayerUnknown’s Battlegrounds – Pioneer Edition bude k dispozici k vyzvednutí pro všechny členy Stadia Pro. Normálně 39,99 $, zahrnuje základní hru PUBG (29,99 $), Survivor Pass: Studená frontaa exkluzivní sadu vzhledů Stadia.

Mezitím květen vidí pokračování tří her přidaných k měsíčnímu předplatnému za 9,99 $, počínaje Zombie Army 4: Dead War. Běžně 49,99 $, je to střílečka z pohledu třetí osoby na téma druhé světové války:

SteamWorld Heist (19,99 $) následuje Kopat 2 a Úkol: Hand of Gilgamech bude k dispozici s Pro v březnu.

Po příjezdu na vás čeká řada hádanek, které podle AI stanice, Tome, může vyřešit pouze člověk. Tyto hádanky byly zjevně sestaveny chybějící pozemní posádkou, ale proč je vytvořili a před čím se skrývají?

Hry Stadia Pro květen 2020

Thumper 30. dubna vypadne z Pro. V květnu zůstane pět stávajících her: Destiny 2: The Collection, Grid, Gylt, SteamWorld Dig 2, a SteamWorld Úkol: Hand of Gilgamech.

Minulý měsíc byly o půlnoci PT uvedeny nejnovější profesionální tituly. Můžete navštívit obchod Stadia pro Android, iOS nebo web a vyzvednout si hry Stadia Pro z května 2020. Zapojí se do kolotoče her Pro, nebo můžete výpis vyhledat ručně.

Stadia

Stadia je streamovací služba, která využívá cloud Google k poskytování her AAA online.

Stadia Pro

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment