Google přidává informace o kvalitě vzduchu (AQI) do Nest Hub v USA

Chytré displeje jsou velmi užitečné pro kontrolu počasí na první pohled a Google nyní zobrazuje index kvality vzduchu (AQI) na zařízení Nest Hub a Nest Hub Max přímo na fotorámečku/obrazovce okolního prostředí.澛燑/p>

Pokud používáte ciferník ve Fotkách Google nebo v galerii umění, informace o kvalitě vzduchu se zobrazí v levém dolním rohu – jak se dnes oficiálně označovalo, hned pod ikonou/teplotou počasí.

Když to není zdravé, odznak zčervená a vpravo nahoře se zobrazí upozornění na kvalitu s barevně odlišeným pruhem. K dispozici je také 淗ey Google, jaká je kvalita ovzduší v mém okolí? hlasový příkaz k získání těchto informací.

Google získává data ze systému AQI v americkém systému Environmental Protection Agency a nejbližší zpravodajskou stanici můžete najít online:

EPA používá k hlášení kvality ovzduší americké AQI, které zahrnuje číselnou hodnotu od 0?00 a snadno pochopitelné barevné schéma, takže můžete rychle zjistit, zda existují nějaké obavy ohledně aktuálního stavu kvality ovzduší. Vyšší hodnoty znamenají větší znečištění ovzduší a každá barva představuje obecnou kategorii kvality: Dobrá, Střední, Nezdravá pro citlivé skupiny, Nezdravá, Velmi nezdravá a Nebezpečná.

Informace o kvalitě vzduchu na zařízení Nest Hub budou k dispozici v průběhu nadcházejících týdnů. Google říká, že můžete ovládat související oznámení nebo se kdykoli odhlásit ze zobrazování odznaku AQI v nastavení vašeho displeje. Není jasné, zda se to týká nastavení na zařízení nebo doprovodné aplikace Home. Společnost dnes neuvedla, zda tuto užitečnou funkci dostanou i chytré displeje třetích stran.

Dochází k tomu, že Počasí a Vyhledávání Google přestaly v roce 2018 zobrazovat údaje o kvalitě ovzduší na Androidu nebo na webu.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment