Google přináší program odměn Play Points do USA

Programy odměn jsou dnes v módě, od služeb spolujízdy a leteckých společností až po kreditní karty. Po spuštění v Japonsku a Jižní Koreji nyní Google přináší body Play do Spojených států.

Kolik bodů získáte za dolar závisí na tom, zda jste na bronzové, stříbrné, zlaté nebo platinové úrovni. Posunete se z 1 $ = 1 bod na dolar započtením 1,1, 1,2 nebo 1,4 bodu. Čas od času vám herní události umožní získat více prostřednictvím „Speciálních sazeb výdělku“, například utratit 1 $ za aplikace nebo filmy a na oplátku sbírat více bodů.

Pokud jde o uplatnění, většina lidí bude mít zájem získat zpět kredit Obchod Play. Budete také moci nakupovat položky ve hře, přičemž někteří vývojáři nabízejí zboží, které lze získat pouze prostřednictvím bodů Play. Pozoruhodná je možnost přispívat přímo na účely a neziskové organizace, jako jsou Lékaři bez hranic USA, Save the Children a World Food Program USA.

To vše lze spravovat prostřednictvím nové stránky „Body Play“, která je přístupná z navigačního šuplíku Google Play. Celkový počet bodů je uveden v pravém horním rohu spolu s aktuální úrovní. Existují tři karty/zdroje pro „Vydělávat“, „Použít“ a „Výhody“. Jinde ve službě Play seznamy aplikací uvádějí, kdy můžete získat další body z bezplatných aplikací, zatímco listy s potvrzením platby uvádějí, kolik za každý nákup získáte.

Když jsme před uvedením na trh hovořili se společností Google, je jasné, že body Play vnímají jako prostředek k „poděkování uživatelům za to, že si vybrali službu Play“. Jako každý jiný program odměn můžete optimalizovat a maximalizovat, abyste získali co nejvíce bodů. U velkého množství uživatelů to však bude pravděpodobně existovat na pozadí a Google je s tím naprosto spokojen.

To znamená, že Google nám říká, že služba si vede „velmi dobře“ s japonskými a jihokorejskými zákazníky „zapojenými“. Při převádění na stát se společnost ujistila, že vytvoří partnerství, ve kterých uživatelé najdou hodnotu.

Program Body Play začíná dnes a bude k dispozici pro všechny v USA do konce tohoto týdne. Vzdělávání a účty Google pod dohledem prostřednictvím služby Family Link se nebudou moci připojit.

Google Play obchod

body Google Play

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment