Google Store odkládá doplnění zásob Nest Detect na začátek roku 2021

Koncem října Google vydal prohlášení, v němž se zavazuje pokračovat v softwarové podpoře pro Nest Secure. V rámci toho slíbil, že do konce roku 2020 přibudou další senzory Nest Detect, ale obchod Google Store již tento termín po zpoždění nedosáhne.

Google dnes aktualizoval zprávu, aby poznamenal, že „došlo ke zpoždění“ a že senzor Nest Detect bude nyní „zpět na skladě začátkem roku 2021“. Přesná povaha zadržení nebyla specifikována a není jasné, jaký je současný stav výroby.

Tato dvoudílná součást je navržena tak, aby snímala otevření dveří a oken. Tlačítko umožňuje otevřít dveře, „když je dům zabezpečen, aniž by se spustil alarm“.

Společnost potvrdila, že v říjnu již nevyrábí ani neprodává nové systémy Nest Secure. Zároveň Google uvedl, že se zavázal udržovat paritu funkcí, opravy softwaru a důležité aktualizace zabezpečení. Není jasné, zda alarm získá nové funkce nebo integrace, protože Google vstupuje do partnerství pro zabezpečení domácnosti s ADT.

Tento balíček, který je nyní ukončen, přišel se dvěma Detects v krabici, přičemž každá další jednotka stojí 49 $. V posledních několika měsících tento senzor nebyl na skladě, což omezuje možnost majitele domu rozšířit svůj bezpečnostní systém nebo vyměnit poškozené.

Google Nest

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment