Google Store začíná zobrazovat recenze kupujících pro Pixel, Nest

S relativním klidem do další vlny uvedení produktů na trh Google Store začíná zobrazovat recenze a hodnocení. První pokus, není jasné, odkud recenze pocházejí, protože je nemůžete nechat přímo na webu.

Nová stránka začíná přehledem hodnocení, přičemž Google zaznamenává skóre (z pěti hvězdiček) a počet zbývajících recenzí. Poté následuje rozdělení hodnocení. Google ve výchozím nastavení zobrazuje 10 recenzí s možností načíst další níže. Mezi možnosti filtrování patří zobrazení konkrétních hodnocení hvězdičkami a standardní nástroj „Seřadit podle“.

Zdá se, že jde o nedávný pokus, protože nejstarší recenze pro loňský Pixel 5 je 4. března, ačkoli Nest Learning Thermostat pokrývá rok 2018. Každý záznam obsahuje název a možnost označit za ne/užitečné, zatímco recenzenti jsou označeni jako „Ověřeno kupující“ a můžete ponechat volitelné zaškrtnutí „Doporučuji tento produkt“.

To znamená, že nemůžete přímo zanechat recenzi a Android Police dnes spekuluje, že Google může přímo oslovovat uživatele prostřednictvím e-mailu.

Recenze většiny produktů Google jsou k dispozici, i když pro právě uvedený Nest Hub (2. generace) a hrstku dalších nejsou k dispozici žádné recenze. V tuto chvíli k nim nemáte přístup, aniž byste ručně upravili adresu URL, a zkompilovali jsme ty, které jsme zkontrolovali níže:

Pixel Buds: žádnéGoogle Wifi: žádnéStadia: žádnéGoogle Pixel

Pixel je menší ze dvou smartphonů navržených, vytvořených a prodávaných společností Google. Používá operační systém Android a je jedním z prvních telefonů, které dostávají aktualizace firmwaru

Google Store

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment