Google testuje rychlejší přístup k nástrojům pro úpravu fotek v aplikaci Allo

Naše nejnovější odstranění verze 15 pro Google Allo odhalilo, že webový klient služby zasílání zpráv by tu měl být každým dnem, ale zatímco na to čekáme, zdá se, že Google testuje menší nový doplněk, který uživatelům umožňuje rychlejší přístup k nástrojům pro úpravu fotografií. .

Poté, co někomu v Allo odešlete obrázek nebo vlastní nálepku, někteří uživatelé hlásí, že v pravém horním rohu těchto obrázků je nyní malá ikona úprav. Klepnutím na tuto novou ikonu se dostanete přímo do vestavěného editoru fotografií Allo, kde můžete použít filtry, text a nálepky.

Dříve jste k těmto funkcím mohli přistupovat tak, že podržíte obrázek, který jste odeslali, a poté klepněte na ikonu úprav v pravém horním rohu aplikace, ale tato nová implementace je mnohem jednodušší a rychlejší.

Momentálně nemám přístup k tomuto nejnovějšímu přírůstku do Allo, ale Android Police hlásí, že ano. Jak však poznamenal AP, zdá se, že toto zavedení je založeno na vašem zařízení a ne tolik na vašem účtu Google. Pokud tedy máte více zařízení s nainstalovanou aplikací Allo v15 se stejným účtem Google, nemusíte si po přihlášení do aplikace všimnout nové možnosti úprav na každém zařízení.

V současné době není od společnosti Google žádné slovo o tom, kdy nebo zda tato funkce pro rychlejší úpravy obrázků bude zavedena pro všechny, ale měli bychom začít vidět, že k ní v průběhu příštích dnů/týdnů získá přístup stále více uživatelů.

Google Allo

Google PixelCanon T6i

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment