Google tiše obnovuje maloobchodní krabici Nest Hub

Poté, co byla na I/O 2019 oznámena jednotná značka „Google Nest“, společnost rychle obnovila názvy produktů a své webové stránky. Aktualizace maloobchodního balení trvala o něco déle, přičemž Nest Hub se pro většinu nových kupujících změnil teprve nedávno.

Nápověda má nový název.

Google Home Hub je nyní Google Nest Hub.

Více se dozvíte na g.co/nest

Zatímco Nest Hub byl prvním produktem, který byl aktualizován, jiná zařízení včetně Cam Indoor, Hello, Protect a Thermostat se v průběhu roku 2019 dočkala zcela nového balení. Tyto krabice jsou zcela bílé a zbavují se starého loga Nest obří vícebarevné „G“.

Značka Google Nest Hub

Nest Hub se nyní připojuje k dalším produktům pro chytrou domácnost a získává nový design boxu. V souladu s Nest Hub Max, který byl uveden na trh v září, zobrazuje 7palcový Smart Display pod úhlem s nastaveným fotorámečkem. Pod „G“ v levém horním rohu je pouze název produktu.

Když se tento box Nest Hub poprvé objevil, existuje mnoho rozdílů. Na mezinárodních trzích a pro influencery představil Google obal již před 12 měsíci. Návrh se však většině nových kupujících objevil teprve nedávno, vzhledem k tomu, jak pomalu se mohou zásoby pohybovat maloobchodními kanály.

Celkově jde o velmi čistý a minimalistický povrch, který postrádá jakýkoli další text nebo detaily. Při provádění této dlouho očekávané změny vnáší Google do regálů produktů konzistenci. Odstraňuje také starou značku „Home“ pro to, co je pravděpodobně vlajkovým produktem společnosti.

Google stále prodává Home Max a překvapivě i Home Mini. Ten již byl vyměněn, zatímco Home Max bude pravděpodobně postupně vyřazen, jakmile bude uveden na trh nový reproduktor Nest. „Google Home“ je dnes vyhrazen pro doprovodnou aplikaci pro Android a iOS, která je zodpovědná za nastavení a ovládání zařízení.

Google Nest

Google Nest Hub

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment