Google TV je v rámci nového marketingu „nejvyšší prioritou“.

Poté, co se několik let zmítal se zdánlivě bezúčelnou Android TV, spuštění Google TV zjevně zapálilo oheň pod společností, aby převzala větší část streamovacího průmyslu. Nová zpráva dnes tvrdí, že Google TV je pro společnost „nejvyšší prioritou“, dokonce podle generálního ředitele Alphabet Sundara Pichaie, a že Google TV platí svým partnerům více než Roku.

The Informace uvádí, že obchodní zástupci společnosti Google řekli, že sám Pichai – jak dal jasně najevo, že televizory připojené k internetu jsou pro společnost „nejvyšší prioritou“, přičemž hlavní součástí je samozřejmě Google TV. Dříve byly snahy společnosti Google týkající se Android TV zjevně považovány za neopatrné.滭/p>

Zpráva potvrzuje, že Google TV je pro společnost důležitá, a dále odhaluje, že Google dává své peníze tam, kam má, a ve skutečnosti platí svým partnerům více za používání Google TV. Zdroj obeznámený s touto záležitostí říká, že Google TV platí partnerům kolem 10–15 USD za jednotku, zatímco Roku nejvíce platí pouze 7–8 渁t. Není uvedeno, kolik Amazon platí za svůj vlastní Fire TV OS pro použití v partnerských televizích.

Dále zpráva zmiňuje novou reklamní kampaň Google pro Google TV, která se ponoří do seznamu sledovaných a vyhledávacích funkcí Google TV, které jsme chválili v naší loňské recenzi. Krátké reklamy jasně ukazují Chromecast s Google TV, ale také přímo zmiňují, že platforma je dostupná na televizorech Sony a TCL.

Google již dříve zmínil silnější reklamní kampaň v období svátků, které se rychle blíží.

Zajímavé je, že tato zpráva a dvě reklamy Google vyšly jen několik hodin poté, co Roku znovu zamíchal ve sporu s Googlem o YouTube TV, přičemž standardní aplikaci YouTube nyní hrozí, že bude pro nové uživatele Roku odstraněna.

Leave a Comment