Google uvádí na trh Android 12 „kandidát na vydání“ pro Pixel

Uplynulo téměř sedm měsíců od doby, kdy Google vydal první vývojářskou ukázku svého dalšího velkého vydání mobilního OS. Android 12 Beta 5 je dnes k dispozici jako poslední aktualizace (a kandidát na vydání) před veřejným spuštěním.

Zatímco dokončujeme novou verzi Androidu, dnes vám přinášíme poslední beta aktualizaci, která vám pomůže s testováním a vývojem. Pro vývojáře je nyní čas zajistit, aby byly vaše aplikace připraveny!

Android 12 Beta 5 obsahuje „nejnovější opravy a optimalizace“, které nebyly součástí Beta 4.1 na konci minulého měsíce. Vývojářům se doporučuje, aby dokončili závěrečné testování a publikovali aplikace, stejně jako aktualizace kompatibility SDK a knihovny. Mezi „nejlepší změny, které je třeba otestovat“ patří panel ochrany osobních údajů, indikátory mikrofonu a fotoaparátu/přepínače rychlého nastavení, upozornění na toasty pro čtení ze schránky, přetažení roztažením, úvodní obrazovky a kryptografické změny Keygen.

Ke zpětné vazbě Android Beta lze přistupovat prostřednictvím šuplíku aplikace nebo Rychlého nastavení, kde můžete zaznamenat chyby v nástroji pro sledování problémů Google. Komunita Android Beta je k dispozici na Redditu.

Obrazy systému Android 12 Beta 5 (SPB5.210812.002) jsou k dispozici pro Pixel 3 (XL), Pixel 3a (XL), Pixel 4 (XL), Pixel 4a, Pixel 4a 5G, Pixel 5 a Pixel 5a a také emulátor Android. Ti na Beta 4.1 uvidí OTA aktualizaci během několika příštích hodin. Pokud potřebujete pomoc, zde je náš úplný průvodce instalací Androidu 12.

Pixel 5a: tovární obrázek OTAPixel 5: tovární obrázek OTAPixel 4a (5G): tovární obrázek OTAPixel 4a: tovární obrázek OTAPixel 4 XL: tovární obrázek OTAPixel 4: tovární obrázek OTAPixel 3a XL: tovární obrázek: tovární obrázek OTAPixel 3a Obrázek OTAPixel 3: Tovární obrázek OTA

Android 12

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment