Google vydává aplikaci „Fast Pair Validator“ pro výrobce Bluetooth v Obchodě Play

S uvedením Pixel Buds v loňském roce oznámil Google „Fast Pair“ jako řešení pro Android pro bezproblémové spárování příslušenství Bluetooth s telefony. Sluchátka vydaná v minulém roce, která zahrnují Asistenta, často obsahují řešení, přičemž Google minulý týden uvolnil aplikaci „Fast Pair Validator“ pro výrobce implementující tuto funkci.

Uživatelům se zobrazí upozornění s vysokou prioritou, které obsahuje obrázek zařízení Bluetooth. Podle loňského Googlu „výrobci dostávají svou značku, název zařízení a doprovodnou aplikaci před uživatele“.

Minulý týden vydal účet Developed with Google zodpovědný za nálepky ARCore Playground na Google Play „Fast Pair Validator“ s úplným krátkým popisem aplikace níže. Datum vydání je 14. listopadu, ale výpis říká, že byl naposledy aktualizován 25. října.

Ověřuje, že rychlé párování bylo správně implementováno na náhlavní soupravě Bluetooth.

Kalibruje TX PowerTests pro zajištění úspěšného rychlého párování

Zaměřeno na výrobce, nikoli na běžné uživatele, je pravděpodobně součástí procesu testování a schvalování, protože Fast Pair komunikuje se službami Google, aby v oznámení poskytl podrobnosti o produktu a doprovodné aplikaci.

Zahrnuté snímky obrazovky aplikace ukazují kroky testování a kalibrace, stejně jako další podrobnosti o zařízení Bluetooth. Minulý rok Google zveřejnil formulář pro výrobce se zájmem o Fast Pair.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Rychlé párování

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment