Google Wifi přidává blokování stránek využívající Bezpečné vyhledávání, které chrání děti před miliony webů

Během posledních několika měsíců se Google Wifi spouští ve stále více zemích po celém světě a také se aktualizuje o nové funkce. Nejnovější je další funkce zaměřená na rodinu s názvem Site Blocking.

Být rodičem v dnešním propojeném světě může být těžké. Chcete dát svým dětem možnost učit se a prozkoumávat digitální vesmír, ale obáváte se, že by cestou mohly narazit na nevhodný obsah.

Díky funkci Blokování webů – nejnovějšímu přírůstku do rodinných ovládacích prvků Google Wifi – odstraňuje některé starosti. Blokování stránek vám umožňuje zablokovat přístup k více než 8 milionům webů, které nejsou vhodné pro děti, na jakémkoli zařízení ve vaší domácnosti – pomocí několika klepnutí v aplikaci Google Wifi.

Tato funkce staví na funkci Bezpečné vyhledávání představené ve Vyhledávání Google již v roce 2009, která zabraňuje tomu, aby se ve výsledcích zobrazovaly další škodlivé stránky. Ve spolupráci s týmem SafeSearch se seznam stránek výslovně chráněných blokováním stránek automaticky aktualizuje v reálném čase.

Tato nejnovější funkce Google Wifi je v souladu s dalšími funkcemi, jako je „Plánovaná pauza“, které již umožňují rodičům zabránit dětem v připojení k internetu v určitou denní dobu. Obecněji řečeno, Google prostřednictvím Family Link nabízí rodičům řadu nástrojů pro správu dětí.

Blokování stránek bude k dispozici v aplikaci Google Wifi spolu s dalšími nastaveními rodinné Wi-Fi a bude spuštěno během několika příštích dní.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment