Hearst Castle je základní zastávkou podél Pacific Coast Highway

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

William Randolph Hearst byl vydavatel novin, který se stal světově proslulým svým senzačním stylem žurnalistiky a nadživotní osobností. Žil v letech 1863 až 1951 a po mnoho let pevně ovládal americká zpravodajská média. Byl také jediným dítětem samorostlého milionáře, který své jmění vydělal v těžebním a farmářském průmyslu. Když Hearst檚 rodiče zemřeli, zůstaly mu tisíce akrů půdy kolem San Simeonu v Kalifornii na krásném a odlehlém místě podél pobřeží Tichého oceánu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

S odbornou pomocí architekta jménem Julia Morgan si Hearst vybudoval své vlastní osobní útočiště, které nazval La Cuesta Encantada, které je nyní známé jako Hearst Castle. Toto sídlo je asi čtyři hodiny od Los Angeles i San Francisca a jen kousek jízdy od města San Luis Obispo.

Jediným způsobem, jak vidět propracovanou architekturu a luxusní nábytek, je prohlídka hradu Hearst s průvodcem. Ceny zájezdů začínají na 25 USD za dospělého a 12 USD za děti ve věku od pěti do 12 let. Pokud jste zde ještě nikdy nebyli, doporučujeme absolvovat 60minutovou prohlídku Grand Rooms Tour, která návštěvníky provede hlavní budovou a prohlédne si shromažďovací místnost. , Refektář, Dopolední místnost, Kulečník a Divadlo. Toto je však jen malá část pozemku, který má 165 pokojů a 123 akrů zahrad, teras, bazénů a chodníků.

Chcete-li vidět další části sídla, můžete se vydat na prohlídku Upstairs Suites Tour, Cottages & Kitchen Tour, Designing the Dream Tour, Art of Sam Simeon Tour nebo večerní prohlídku v jarní nebo podzimní sezóně. Prohlídky začínají kyvadlovým autobusem z návštěvnického centra po klikaté a malebné silnici až do sídla. Váš průvodce vám a vaší skupině poví o výstředním životě Hearsta, jeho velkolepých večírcích, které přitahovaly zajímavé lidi ze všech oblastí života, a rozsáhlé umělecké sbírce, která zdobí stěny a prostory sídla. Před nebo po prohlídce si můžete v divadle návštěvnického centra prohlédnout film 淗earst Castle Building the Dream, a to je zahrnuto v ceně vstupenky.

Důrazně se doporučuje provést rezervaci předem, protože se jedná o velmi oblíbenou turistickou atrakci na centrálním pobřeží Kalifornie. Vstupenky si můžete rezervovat online až 56 dní před datem vašeho turné.

Když budete v oblasti San Simeon, můžete se také podívat do státních parků San Luis Obispo, na tuleně sloní v hnízdišti Piedras Blancas Rookery a na relaxační pláže v okolí. Možná jste neměli to štěstí, že jste dostali osobní pozvání na jednu z epických večírků Williama Randolpha Hearsta, ale můžete znovu prožít historii a popustit uzdu své fantazii, stačí navštívit hrad Hearst!

Informace o hradu Hearst:

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

29′ Gulf Stream RV Gulf Stream Enlighten 27BHS

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

29′ Entegra Coach Odyssey 25R

Princess Cruises s balíčkem nápojů zdarma

35′ Keystone RV Springdale 303BH

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

31′ Winnebago Vista LX 30T

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

17′ Dodge Ram Promaster 2500

31′ Forest River RV Sunseeker 3120DS

Ušetřete 300 $ | Letecká a 9denní prohlídka Abú Dhabí a Dubaje

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

Ušetřete 30 % Royal Caribbean na cenách výletních plaveb

Ušetřete až 45 % na Club Med Resorts

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment