How-To Geek za posledních pár let hodně vyrostl – přivedli jsme skvělého nového šéfredaktora, najali jsme spoustu nových spisovatelů a rozšířili jsme se do nových oblastí. Proč tedy stále programuji?

Než jsem založil tento web, strávil jsem většinu své kariéry jako programátor, takže na začátku dávalo smysl dělat si veškerý kód sám. Ale jak jsme v průběhu let rostli, bylo těžší držet krok.

Nyní, když jsme jedním z 500 nejlepších webů v USA (a 1000 nejlepších na světě), konečně nastal čas předat vývoj někomu talentovanějšímu a zapálenějšímu pro psaní skvělého kódu.

Co Hledáme

Hledáme motivovaného, ​​samostatně začínajícího a zkušeného programátora, který má také zkušenosti se správou linuxových webových serverů v prostředí s vysokým provozem.

Co to znamená v non-buzzword žargonu je, že máme velký provoz a já nemám čas ani chuť vás mikromanažovat. Potřebuješ dělat věci, aniž bych tě musel neustále rušit – a servery musí vždy zůstat spuštěné a zabezpečené, takže by to nemělo být tvé první rodeo.

reklama

K provozování tohoto webu používáme WordPress/PHP a spoustu dalších technologií, ale ideální kandidát bude mít zkušenosti mimo WordPress, protože potřebujeme vybudovat spoustu nových technologií.

Jelikož jsme internetová společnost bez kanceláře, bude se od vás očekávat, že budete pracovat z domova v pyžamu. Poznámka: V tuto chvíli přijímáme pouze kandidáty se sídlem v USA.

Jedná se o práci na plný úvazek se zdravotním pojištěním, 401 tisíc a spoustou dovolené.

Jak se přihlásit

Abychom to zjednodušili, používáme ke zpracování procesu žádosti Stack Overflow Jobs, takže se tam můžete podívat a podívat se na podrobnosti o zakázce a přihlásit se.

Nezapomeňte si vše pečlivě přečíst, abyste se rozhodli, zda je to práce pro vás.

Přihlaste se na Stack Overflow Jobs

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?