HTC Droid DNA získává oficiální podporu CM 12!

Musíš číst:Získejte tlačítko Home ve stylu iPhone X s aplikací X Home Bar pro Android

Dost bylo řečí, začněme podrobným pohledem na Google Go, jak je znázorněno na snímcích níže.

Vítejte v Google Go. Máte možnost přidat druhý jazyk, který by se hodil během vyhledávání. Můžete to však také úplně přeskočit klepnutím na tlačítko SKIP.
Uživatelské rozhraní Google Go
Výchozí nebo hlavní obrazovka aplikace Google Go.

Všimněte si, že ikona Hledat zobrazí výsledky vyhledávání velmi rychle, ale otevře odkazy ve výsledcích vyhledávání prostřednictvím výchozího webového prohlížeče v telefonu. Podívejte se na další snímek obrazovky.

vyhledávací stránka Google Go

Vyhledávání Google Go v akci. Všimněte si několika návrhů dostupných nad vyhledávací lištou. Tyto návrhy jsou založeny na výsledcích vyhledávání.

Jistě, s příchodem 4G LTE se to stalo požehnáním pro nás všechny Netizeny. Na celém světě však existují oblasti, kde je připojení k internetu omezené nebo jeho rychlost nízká. V důsledku toho by vyhledávání na webu nakonec trvalo déle než obvykle. Abychom s tímto problémem bojovali, dnes bych vám všem uživatelům internetu rád ukázal aplikaci od nikoho jiného než od našeho nejlepšího společníka, společnosti Google. Ano, vyhledávací gigant Google. Aplikace se jmenuje jednoduše Google Go. Tato aplikace vám umožňuje vyhledávat na webu, procházet vaše oblíbené webové stránky, otevírat sociální aplikace a prohledávat web na základě mnoha dostupných kategorií pomocí pouhých několika klepnutí s jejím posláním šetřit vaše internetová data.

mohu to nainstalovat na karbonn a35

mohu jej nainstalovat na karbonn a35

mohu to nainstalovat na čínský tablet

ahoj rakeshi!! potřebuji pomoc, mám S3 gt-i9300, zkoušel jsem 4.3 a 4.2.2

plzz rakesh im čekám na odpověď ur ..??

Ahoj Syed, omlouvám se za pozdní odpověď. Byl jsem chycen v některých problémech se serverem. Zkoušel jsi obnovit tovární nastavení dat?

Vážený pane,

Děkuji za vaši úžasnou práci, kterou děláte.

Je váš telefon uzamčen na síťového operátora?

Nyní prosím není uzamčen na síťového operátora.

ahoj, můžete mi prosím pomoci, mám stejný problém

Proveďte obnovení továrního nastavení.

Nejprve rootujte zařízení, pak to udělejte znovu a užívejte si

mohu to použít pro svůj Galaxy S3 SCH-I535 JB 4.1.2

Verze jádra

Číslo sestavení

verze hardwaru

Ne, ani ve snu vás nenainstalujte! Místo toho můžete zkusit tyto: https://droidviews.com/2013/top-5-touchwiz-custom-roms-for-verizon-galaxy-s3-sch-i535/

pane, nainstaloval jsem firmware 4.2.2, ale změnilo to můj imei, nemohu zavolat nebo zprávu, takže jsem zamířil do mobilního opravárenského centra, takže nyní mohu bez problémů zavolat zprávu, ale imei je jiný než ten pod baterií, takže chci obnovit původní imei , prosím pomozte. Nemám zálohu efs

Zkuste toto: https://droidviews.com/2013/how-to-backup-and-restore-efs-data-imei-on-samsung-galaxy-devices-did-you-do-it/

milý rakeshi, nainstaloval jsem firmware 4.2.2 podle tvých pokynů. po úspěšné instalaci jsem provedl zálohu nandroid pomocí správce rom. ale nyní vytváří soubor nomedia. Nevím, co je nomedia a kde je moje záloha nandroid. a jak uložit záloha v mém pc.plz mi pomůže

Soubory .nomedia sdělují systému telefonu a multimediálním aplikacím, aby neprohledávaly umístění, kde se tento soubor nachází. Jinak se všechny obrázky a zvukové soubory z vašich her a tóny jiných aplikací začnou zobrazovat v aplikacích Galerie a Hudba.

pane, můj zmatek je v tom, že mám rootnutý glaxy s3 s metodou stock rom.wich bych měl použít.with odin r s rom managerem? a plz mi také řekněte, že bych měl provést reset datové továrny, vymazat mezipaměť před instalací 4.2.2 jelly bean? a také wana vědět, která metoda je lepší provést nandroid zálohování up.with rom manager r pomocí fyzických klíčů v cwm.?

Ano, před instalací jakékoli nové vlastní paměti ROM musíte provést 3 vymazání.

milý rakeshi, mám rootnutý s3 se skladem rom.softwear verze 4.1.2. mohu jej upgradovat na novější verzi 4.2.2.im v androidu, takže jsem trochu zmatený, abych podnikl jakýkoli krok.

Ano, můžete jej nainstalovat. Pokračuj. Pokud máte nějaký problém, dejte mi vědět.

Mám Samsung Galaxy S3 GT19300 běžící na uniklém firmwaru Jellybean 4.2.2 XXUFME3 JDQ39.

Nejlepší řešení: vraťte se k oficiální verzi 4.1.2, rootujte ji a nainstalujte vlastní ROM založenou na 4.2.2, jako je Omega, odtud: https://droidviews.com/2013/best-custom-roms-for-samsung-galaxy- s3-gt-i9300-2013-edice/

Rootovací návod: https://droidviews.com/tag/root-samsung-galaxy-s-iii-gt-i9300/

Průvodce downgradem firmwaru: https://droidviews.com/2013/how-to-downgrade-firmware-on-samsung-galaxy-devices/

Už jsem tuto místnost zaplnil svou galaxií S3 i9300 v pořádku, ale jeden problém

nefinancují režim ladění usb pl pomozte mi?

Viz toto: https://droidviews.com/2013/how-to-enable-developer-optionsusb-debugging-mode-on-devices-with-android-4-2-jelly-bean/

Pane, jaký je rozdíl mezi souborem jádra a skladovým firmwarem?

Rozdíl? To je skvělé. Firmware obsahuje celý operační systém, na kterém telefon běží, a jádro je jeho velmi malá, ale důležitá součást. Kernel je mostem mezi aplikacemi a skutečným zpracováním dat na hardwarové úrovni. Mezi odpovědnosti jádra patří správa systémových prostředků.

Pokud je firmware tělem, jádro je samotnou duší.

takže musím flashovat také jádro?

Ne, firmware má jádro uvnitř.

tak co mám dělat se souborem jádra?

Nechte toho. Stačí použít tento soubor: I9300XXUFME3_I9300OJKFME1_HOME.tar.md5

k?br />

Jak dlouho běží animace samsung po úspěšném flashnutí?

Asi 3 minuty. Pokud se nespustí, postupujte podle metody 1 odtud: https://droidviews.com/tag/recover-from-bootloop/

Odebere to moji předinstalovanou obnovu CWM? dík

Ano, bude. Pokud nechcete přijít o root, zkuste Omega 4.2.2 nebo WanamLite:

https://omega-roms.net/blog/?page_id=763

https://wanamlite.com/2013/05/20/wanamlite-xxufme3-v7-0-android-4-2-2-aroma-clean-smooth/

HTC v uplynulém roce vydalo mnoho vlajkových zařízení. One M7 a M8 jsou příklady. Mají monstrózní specifikace, které možná nenajdete ve většině zařízení Android. Nicméně, my lidé známe HTC jako skutečnou vlajkovou loď společnosti od uvedení HTC One. Ale, není to pravda. V listopadu 2012 HTC vydalo zařízení známé jako Droid DNA, které v té době otřáslo bestiálními specifikacemi, a přesto je HTC Droid DNA doporučováno pro nadšence Androidu. Pojďme se rychle dostat k jeho specifikacím. Droid DNA má masivní 2 GB RAM, což bylo před dvěma lety hodně.

Droid DNA má také úžasný Full HD (1080 x 1920) displej s neuvěřitelnou hustotou 441 pixelů! Má rychlý CPU, čtyřjádrový procesor Krait 1,5 GHz a GPU Adreno 320! Droid DNA se vyznačoval plnohodnotným 8MP primárním fotoaparátem s předním střelcem 2,1 MP. Možná si teď myslíte, že Droid DNA je úžasný telefon, a měli jste si ho koupit už dávno! Jedinou nevýhodou tohoto brutálně specifikovaného je jeho OS, který je stále uvízlý na Androidu 4.1, JellyBean. Mnoho uživatelů nyní používá Android 4.4.x KitKat a někteří dokonce používají Android 5.0.x, Lollipop. Tento článek vás provede instalací Lollipop na Droid DNA, ano, slyšeli jste to správně. Nyní můžete získat Android Lollipop na Droid DNA s oficiální podporou CM 12!

Ačkoli DNA Droid lze aktualizovat na Android Lollipop pomocí CyanogenMod 12, uživatelé si budou muset Google Apps nainstalovat ručně, protože nejsou součástí této ROM.

Ujistěte se, že vaše Droidní DNA je zcela zakořeněná, s odemčeným bootloaderem, abyste předešli jakýmkoli poruchám během procesu flashování ROM. Stáhněte si požadovaný ZIP soubor ze všech poskytnutých nočních souborů. Udělejte si ÚPLNOU zálohu své Droidní DNA a já znamená úplně. Ujistěte se, že zálohujete své soubory z úložiště telefonu, protože během procesu budou odstraněny. Udělejte si také úplnou zálohu Nandroid své aktuální ROM. Stáhněte si tento balíček zip aplikací Google. Ujistěte se, že je vaše DNA Droid nabita alespoň na 60 %. Přeneste soubory GAPPS a ROM, které jste si stáhli dříve, do úložiště Droid DNA® pomocí svého PC. Vypněte Droid DNA a restartujte jej do režimu obnovy. Můžete to udělat stisknutím tlačítka pro snížení hlasitosti a tlačítka napájení najednou. Jakmile se dostanete do režimu zavaděče, přejděte do režimu obnovy a vyberte jej. Vyberte možnost Vymazat data/obnovit tovární nastavení a také vymazat mezipaměť. Nyní nainstalujte ROM tak, že přejdete do souboru ZIP, který jste právě přenesli do telefonu. Tento proces může trvat déle než obvykle, může to také trvat až 5 minut. Jakmile to uděláte, restartujte svou Droid DNA!

Voila! Právě jste na své Droidní DNA nalepili Android Lollipop pomocí CM 12! Pokud potřebujete pomoc s GAPPS, podívejte se níže.

Restartujte do režimu obnovy. Vyberte GAPPS ZIP, který jste dříve přenesli do své Droid DNA. Vyberte 極k? Chvíli počkejte a poté restartujte Droid DNA.

Také jste si na něj nainstalovali GAPPS! Pokud narazíte na nějaký problém při flashování, neváhejte zanechat komentář níže.

Přečtěte si další: Nainstalujte aktualizace OTA přes ADB Sideload & Recovery

Android 5.0+ – Nainstalujte si Google Assistant Launcher – Droid Views

Leave a Comment