Hulu Live TV má konečně Nickelodeon a další kanály ViacomCBS

Vladimka production/Shutterstock.com

Po prvním oznámení o přidání v lednu má Hulu nyní devět nových kanálů ViacomCBS zahrnutých v měsíčním poplatku 64,99 $. Mezi kanály patří Nickelodeon, Comedy Central, TV Land, BET, MTV, VH1, Nick Jr., CMT a Paramount Network.

Zákazníci, kteří si předplatili živou službu Hulu, si nyní mohou vychutnat přístup na vyžádání k těmto zábavným kanálům a jejich knihovně titulů. To zahrnuje přístup k oblíbeným pořadům jako Šílenci a geekové a Sestro, sestro začít dnes.

Další kanály ViacomCBS budou dnes také zpřístupněny prostřednictvím balíčku Hulu’s Entertainment Package, který stojí 7,99 $ měsíčně. Patří sem například MTV Classic, MTV2, NickToons a TeenNick a další kanály, jako je Discovery Family, CNBC World a Cooking Channel. Takže pokud máte rozpočet nazbyt, můžete si tyto zábavné kanály a jejich jedinečný obsah užít jen vy.

Hulu také nedávno oznámila dohodu, která by přinesla Sony Pavoučí muž a další filmy do streamovací služby v roce 2022. Víceletá licenční smlouva začíná filmy Sony na rok 2022 a potrvá do roku 2026.

přes The Verge

Leave a Comment