Ikona počasí Android Auto některým uživatelům chybí

Velký redesign společnosti Google na Android Auto před několika lety vedl k odstranění ikony rychlého počasí. Později byl obnoven, ale někteří uživatelé o něj počátkem tohoto roku opět záhadně přišli.

Příspěvek na fóru otevřený v březnu tohoto roku shromáždil desítky odpovědí od uživatelů Android Auto, kteří ztratili ikonu počasí téměř rok poté, co ji Google vrátil. Google si je o problému již nějakou dobu vědom, ale trvalo až do července, než se problém vyřešil. V odpovědi koncem minulého měsíce se člen týmu Android Auto přihlásil a zmínil, že nejnovější aktualizace implementuje „několik změn“, které by mohly tento problém vyřešit. Není tam žádná pevná zmínka o tom, že to opravuje záležitosti, ale spíše žádost, aby dotčení uživatelé dali Googlu vědět, pokud problém přetrvává.

Bohužel, Android Auto 6.7 a jakékoli aktualizace na straně serveru / aktualizace jiné než beta, které se objevily, zjevně nefungovaly. Uživatelé rychle poznamenali, že na různých zařízeních Android stále chybí ikona počasí.

Android Auto

Android Auto je rozšíření platformy Android, které je vysoce optimalizované pro použití v jedoucím vozidle. Systém je navržen tak, aby omezil počet interakcí, které budete mít se svým chytrým telefonem, abyste mohli sledovat cestu.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment