Ikony čar YouTube ve stylu iOS se začínají objevovat pro Android

Jako největší světová platforma pro sdílení videí prochází YouTube téměř neustálou transformací s úpravami, úpravami a přestavbami na téměř roční bázi. Nejnovější vypadají jako čárové ikony ve stylu iOS ve všech nabídkách, podnabídkách, sekcích a dokonce i v okně přehrávače.

Podle kluků at Android policie, zprávy naznačují, že mnoho lidí, kteří používají beta verzi YouTube 15.41.32 na Androidu, nyní začínají vidět nové ikony řádků namísto „vyplněných“ verzí, které tam již jsou.

Je to docela změna uživatelského rozhraní, pokud jste je ještě neviděli, ačkoli uživatelé iOS je budou při používání různých přepínačů a sekcí považovat za docela kontrastní. Vzhledem k tomu, že jsem poměrně intenzivně používal oba systémy iOS a Android, zjistil jsem, že jsou při přepínání mezi oběma mobilními operačními systémy docela nepříjemné.

Můžete vidět úplné změny mezi aktualizací ve stylu iOS a aktuálními ikonami, které dokonce zahrnují ikonu „Cast“ aktualizovanou níže:

ikony youtubeikony youtube

Nejsme si úplně jisti, jaká teorie stojí za změnou ikon YouTube, ale parita mezi oběma platformami je svým způsobem důležitá. Navíc nejsme přesvědčeni, že jsou viditelnější nebo dokonce něco přidávají na YouTube tím, že jsou čáry, nikoli vyplněné ikony.

Pokud se vám na YouTube pro Android začaly zobrazovat nové ikony řádků, dejte nám vědět v sekci komentářů níže. A co si myslíš ty? Jste fanouškem nového designu nebo je nenávidíte? Zvuk dole.

Youtube

YouTube je masivní platforma Google pro streamování videa, která přijímá videa od velkých i malých tvůrců

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment